Novice

Obisk pevskega zbora v Wertherju

20180609 203307Gostje so bili nad koncertom očarani. Pohvale, čestitke in izrečene želje po ponovnem srečanju.
Hvala, da ste nam omogočili 1007 km dolgo potovanje (s povratno karto😂). Bilo je prekrasno, a najlepše je doma.
Samo še 235 km.

Sonja, Alenka, Irena, Astrid in Ošbijevi slavčki

Preberi več

OBČINSKO PRVENSTVO V ODBOJKI NA MIVKI 17/18 - DEČKI IN DEKLICE NA ZMAGOVALNIH STOPNIČKAH

ODBOJKA NA MIVKI DEČKI 1.MESTO OBČINSKO 17 18 1Šolski ekipi dečkov in deklic v odbojki na mivki sta v ponedeljek, 4.6.2018 tekmovali na občinskem prvenstvu osnovnih šol za leto 17/18. Tekmovanje je potekalo na igriščih ŠD Zrkovci. V konkurenci šestih šolskih ekip je naša ekipa dečkov osvojila 1. mesto in pri tem premagala vse nasprotnike. Ekipa deklic se je prav tako izkazala z osvojitvijo 3. mesta. S tema dosežkoma sta se obe naši ekipi uvrstili na področno prvenstvo.