imageUčenci sedmih razredov so si že tradicionalno v okviru naravoslovnega dne ogledali Centralno čistilno napravo Maribor v Dogošah. Spoznali so, kje vse nastaja odpadna voda, kako pride do čistilne naprave, kako se mehansko in biološko očisti, kam se izpusti prečiščena voda in postopke predelave blata.

Udeležili so se tudi njihovega natečaja za najbolj izvirno kratko zgodbo »Voda je življenje«, za kar so tudi dobili nagrade. Nekaj njihovih kratkih zgodb za si lahko preberete na spodnji povezavi.

Bravo sedmošolci!

Vesna Masten Gubeljak

OBČINSKO PRVENSTVO V ODBOJKI NA MIVKI 17/18 - DEČKI IN DEKLICE NA ZMAGOVALNIH STOPNIČKAH

ODBOJKA NA MIVKI DEČKI 1.MESTO OBČINSKO 17 18 1Šolski ekipi dečkov in deklic v odbojki na mivki sta v ponedeljek, 4.6.2018 tekmovali na občinskem prvenstvu osnovnih šol za leto 17/18. Tekmovanje je potekalo na igriščih ŠD Zrkovci. V konkurenci šestih šolskih ekip je naša ekipa dečkov osvojila 1. mesto in pri tem premagala vse nasprotnike. Ekipa deklic se je prav tako izkazala z osvojitvijo 3. mesta. S tema dosežkoma sta se obe naši ekipi uvrstili na področno prvenstvo.

Preberi več

Obisk pevskega zbora v Wertherju

20180609 203307Gostje so bili nad koncertom očarani. Pohvale, čestitke in izrečene želje po ponovnem srečanju.
Hvala, da ste nam omogočili 1007 km dolgo potovanje (s povratno karto😂). Bilo je prekrasno, a najlepše je doma.