ZA NAŠE NOVINCE TOKRAT ZAJČEK BOJČI

bojc

V tem tednu je luč sveta ugledala že naša tretja slikanica, tokrat je to ZAJČEK BOJČI.

Ustvarili so jo naši učenci za bodoče prvošolčke, ki se v teh dneh vpisujejo na našo šolo.

Zgodbico in pesmice o plišasti maskoti zajčku Bojčiju so v sobotni literarni delavnici napisali učenci Jakob Brglez, 9. a, Blaž Koprivšek, 8. a, Emilia Anufrieva, 7. b, Kiara Jamšek, 7. b, Ema Pristovnik Kelbič, 7. b in Lara Jamšek, 7. b pod mentorstvom učiteljice slovenščine Ivice Pernat.

Za ilustracije so poskrbeli Robin Marn, 9. a, Zhengmiao Pan, 9. b, Lan Voršič, 9. a, Sofija Fomina, 9. b, Maja Kolanovič, 9. a, Lea Hazak, 8. b, Vita Vremec, 9. b, Mina Jerić, 9. b, Iza Lesjak, 9. b, Katarina Muraus, 8. b, Ela Železnik, 8. b in Veronika Miksić, 8. b pod mentorstvom likovne pedagoginje Andreje Stumpf.

Za pravilno delovanje strani uporabljamo piškotke. Podrobne informacije..