INTERESNE DEJAVNOSTI 2017/18

UČITELJ INTERESNA DEJAVNOST RAZRED TERMIN
MILETA GOLOB CICI VESELA ŠOLA 2., 3. Ponedeljek, 7.40
OLGA MAJCEN CICI VESELA ŠOLA 4.r. po dogovoru
SUZANA ORLAČ VESELA ŠOLA 4. – 9.r. Torek, 7.40
IRENA K. KORELC ZGODOVINSKI KROŽEK 8., 9.r. Sreda, 7.40
METKA KRISTAN SCENSKI KROŽEK 5. – 8.r. Torek, 7.40
METKA KRISTAN KAMIŠIBAJ GLEDALIŠČE 2. – 7.r. Petek, 7.40
JOŽICA CEHNER PLESNA DEJAVNOST 1.     – 4.r. Torek, 14.40
MATEJA DOVER E. PRAVLJIČNI KROŽEK 1.     – 3.r. Petek, 7.40
SLAVKA GEORGIJEVSKI ZBORČEK 1.r. Ponedeljek, 7.40
IDA HARAMIJA MEMORIADA 4. – 9.r.  
IDA HARAMIJA HITRO BRANJE 4. – 9.r.  
DŽINO IDŽOJTIČ NAMIZNI TENIS 6. – 9.r Ponedeljek, 13.00
MARTIN KNUPLEŽ RAKETNO-MODELARSKI KROŽEK 4. – 9.r. Torek, 13.00 (1.o.obd.)
JANA ŠERC NEMŠKA BRALNA ZNAČKA 4. – 6., 9.r. Torek, 15.30
FRANCI KLASINC LETALSKO-MODELARSKI KROŽEK    
ANICA VESENJAK GEOGRAFSKI KROŽEK 8., 9.r. Četrtek, 13.00
IRENA FIJAUŽ GOSPODINJSKI KROŽEK 6. – 9.r. Torek, 13.00
ANDREJA STUMPF LIKOVNI KROŽEK 2. – 5.r. Torek, 12.10
VESNA MASTEN GUBELJAK BIOLOŠKI KROŽEK 8., 9.r. Torek, 13.00
ALEKSANDRA GODEC ŠOLSKO GLASILO 7. – 9.r. Torek, 13.00 (2.o.obd.)
DUŠAN ŠTUHEC TIVADAR PLES 9.r. Petek, 13.00
DORIS BRUNEC KNJIŽNIČARSKI KROŽEK 7. – 9.r. Vsak dan
DORIS BRUNEC BRALNA ZNAČKA 6. – 9.r.  
DUŠAN ŠTUHEC TIVADAR PLEZANJE 4. -6.r. Torek, 7.40
NINA KRAJCER ŠOLSKA SKUPNOST, OTROŠKI PARLA. 4. – 9.r.  
MATEJA JEZNIK ANGLEŠKA BRALNA ZNAČKA 7. – 9.r.  
LIDIJA SKALICKY ENGLISH CLUB 6. -9.r.  
SIMONA MLINŠEK ANGLEŠKA BRALNA ZNAČKA 4. – 6. Po dogovoru
MATEJA JEZNIK, ALEKSANDRA GODEC MEDIACIJA    
MARJAN ŠENET DRAMSKI KROŽEK 5. – 9.r.  Po dogovoru
ANDREJA STUMPF LIKOVNI KROŽEK 6. – 9.r. Sreda, 12.10
ŽIGA DUH GLASBA 6. – 9.r. Ponedeljek, 15.30
ALENKA KORPAR OTROŠKI PEVSKI ZBOR 4., 5.r. Četrtek, 13.00
ALENKA KORPAR MLADINSKI PEVSKI ZBOR 6. – 9.r. Pon, pet – 7.40, sreda 13.00 in 13.50
ASTRID VIDEC OTROŠKI PEVSKI ZBOR 2., 3.r. Četrtek, 13.00

Za pravilno delovanje strani uporabljamo piškotke. Podrobne informacije..