ŠOLSKA PREHRANA

Učenci se lahko naročijo na zajtrk, dopoldansko malico in kosilo. Zaželeno je, da ima vsak učenec v šoli vsaj en obrok dnevno. Obroke šolske prehrane pripravljamo v skladu s priporočili o fizioloških potrebah otrok. Delo v šolski kuhinji poteka po sistemu HACCP. Stalni nadzor nad higieno ter hranilno in energijsko vrednostjo hrane opravlja Zavod za zdravstveno varstvo Maribor.

Vsi učenci malicajo po 3. šolski uri.
Čas kosila je med 12.05 in 14.50.
Stroške prehrane je potrebno poravnati do roka, označenega na položnici, sicer prijava za naslednji mesec ni možna. Starše, ki bi imeli težave s plačevanjem šolske prehrane, prosimo, da se pravočasno pogovorijo s pedagoginjo Matejo Jeznik.

Odjavo prehrane po telefonu 22 83 440 do 8.00 zjutraj bomo upoštevali že v tekočem dnevu.

Vodja šolske prehrane je Urška Puhek.