SUBVENCIONIRANJE ŠOLSKE PREHRANE

V šolskem letu 2017/18 lahko učenci iz socialno manj vzpodbudnega okolja uveljavljajo subvencijo malice in kosila iz državnega proračuna.

Subvencija malice

Subvencija malice oz. brezplačna malica pripada tistim učencem, ki se redno izobražujejo, so prijavljeni na malico in pri katerih povprečni mesečni dohodek na osebo, ugotovljen v odločbi o otroškem dodatku, ne presega 545,98 evrov neto povprečne plače v Republiki Sloveniji. Subvencija pripada v višini cene malice.

Subvencija kosila

Do subvencije v višini cene kosila so upravičeni vsi na kosilo prijavljeni učenci, pri katerih povprečni mesečni dohodek na osebo, ugotovljen v odločbi o otroškem dodatku, ne presega 370,86 evrov neto povprečne plače v Republiki Sloveniji.

Podatke o subvenciji šola pridobi iz centralne evidence učencev (CEUVIZ).

Pomembno! Če obroka zaradi odsotnosti otroka ne odjavite pravočasno, zanj plačate polno ceno.

Za kakršnakoli dodatna vprašanja ali morebitne nejasnosti sva vam na voljo pedagoginji Mateja Jeznik ter Nina Krajcer (tel. št. 02 22 83 445, e-pošta: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.).