S KOŠARKARSKIM DRUŠTVOM BORUT BESEDIČ – ČIRO

NA 14. SONČKOV TURNIR

nedelja,12. 12. 2010

Sončkov turnir - tradicionalni  mednarodni košarkarski festival – lani je sodelovalo 100 ekip iz desetih evropskih držav.

Odvijal se bo v štirih starostnih kategorijah: dečki letnik 1997/98/99, dečki letnik 2000/2001 in mala košarka-letnik 2002 in mlajši ter deklice letnik 1996 in mlajše.

Vsaka ekipa bo odigrala najmanj tri srečanja. Menjave v vseh kategorijah so poljubne, mlajše kategorije igrajo 4:4,mala košarka se igra na male koše… Tisti iz bolj oddaljenih krajev bodo prve tekme odigrali ob 10.30, vsi ostali pa ob 9:30.

Košarkarski festival se bo svečano zaključil ob 15.30 z »ALL STARS« tekmo Sončkovega festivala za Vikov memorial.

Tekma je v spomin na prezgodaj preminulega Viktorja Humarja-Vika. Viko je bil vsestranski športnik, predvsem pa pravi prijatelj z vsemi lepimi človeškimi prvinami in nalezljivo dobro voljo, kar pa so tudi cilji Sončkovega dne.

Zaključni tekmi bodo čar spektakla dale atraktivne akrobatske skupine, različni zabavni vložki ter prisotnost nekaterih najboljših športnikov.

Med njimi bodo tudi Rato Tvrdić, Nikola Plečaš, Ivo Daneu, Damir Šolman… - gospodje, ki so pred 40 – leti kot fantje osvojili naslov svetovnih košarkarskih prvakov. Ob jubileju se bo ekipa ponovno zbrala v Novi Gorici, na 14. Sončkovem dnevu.

Na zaključni tekmi bo tudi finale v metanju trojk in prostih metov.

Prav vsi udeleženci 14. SONČKOVEGA DNE bodo tekmovali v metanju trojk in prostih metih za glavne nagrade –    gorsko kolo, alpske smuči …Predlani si je eden od naših otrok »primetal« smuči, lani pa je na naš avtobus pripeljalo tudi gorsko kolo.

Organiziran odhod (že SeDMi po vrsti) na Sončkov dan s KD Borut Besedič-Čiro

Odhod je v nedeljo 12.12.2009 okoli 06.00 ure iz Maribora (dvorana Tabor) v Novo Gorico z avtobusom.

Prve tekme ob 10.30 uri. Med prostim časom je organizirano kosilo.

Ob 15.30 zaključna prireditev.

Okoli 18.00 ure odhod iz Nove Gorice. Med vožnjo domov postanek za pico in pijačo.

Prihod v Maribor okoli 22.00 ure na zborno mesto.

Število otrok je najmanj 40 in največ 45.

Cena za celodnevni paket je enaka lanski - 37,00 €.

Plačilo ob prijavi. V primeru premajhnega števila prijavljenih otrok vrnemo denar. Ob odpovedi vrnemo 50% zneska. Prosimo za razumevanje.

Vse dodatne informacije pa še na 031 367 605 (Borut Besedič).

*********************************************************************** ******

PRIJAVNICA

Ime in priimek otroka: ________________________   Letnik rojstva: _________    OŠ: ______________________

Spodaj podpisani (tiskano)__________________________________ , tel.št.________________ potrjujem udeležbo

otroka   ________________________ na Sončkovem turnirju, dne 12. 12. 2010 v organizaciji KD Borut Besedič – Čiro.

Datum: ________________                                                       Podpis staršev oz. skrbnikov:____________________