atletikaNa atletskem stadionu Poljane je v četrtek, 16.5.2013 potekalo področno posamično osnovnošolsko prvenstvo v atletiki. Udeležilo se ga je veliko število učencev in učenk mariborskih in okoliških šol. Med najuspešnejšimi so bili tudi tokrat učenci in učenke iz naše šole. Nika Bezjak je v odličnem teku na 1000m opravila s vso konkurenco in še enkrat več dokazala, da je v svoji kategoriji teka nepremagljiva.

Izkazala sta se tudi Nuša Karner (3. mesto na 600m) in Nik Krebs (3. mesto v teku na 1000m).

Pohvaliti velja še Ivo Lorenčič (600m), Simona Podgorška (skok v višino), Tajdo Kocuvan (300m), Tadejo Kokol (300m), Ano Verdnik (300m), Jakoba Dugonika (300m), Marka Spasovskega (60m), Andreja Glavnika (skok v višino) ter Miloša Lazića (300m), ki so dostojno tekmovali v svojih panogah.

Podrobne rezultate si lahko pogledate na spletni strani atletskega kluba Poljane.

Več slik najdete v naši spletni galeriji tukaj.

Čestitamo!

Mentor : Džino Idžojtič