NUŠA ULRIH, KLEMEN PUHEK IN GAŠPER BASTIČ OBČINSKI PRVAKI V BADMINTONU 17/18

IMG 3500Na občinskem posameznem prvenstvu osnovnih šol v badmintonu, ki je v sredo, 25.10.2017 potekalo v veliki telovadnici naše šole, je vIMG 3502 različnih starostnih kategorijah tekmovalo več kot 90 učencev in učenk mariborskih osnovnih šol.
Med najuspešnejšimi so bili ponovno učenci in učenke naše šole. Klemen Puhek, Nuša Ulrih in Gašper Bastič so v svojih starostnih kategorijah osvojili 1. mesta. Na zmagovalnih stopničkah sta stala še Filip Dugonik (2.mesto), Tinkara Ulrih (2.mesto). Odlično so se odrezali tudi ostali tekmovalci naše šole: Metka Supej, Ela Vlaisavljević, Ana Julija Ažnoh ter Jaša Protner.


ČESTITAMO!
Mentor: Džino Idžojtič


REZULTATI:

Vrstni red učenci 2003
Mesto Ime in priimek Šola
1. Aljaž KIRBIŠ OŠ Ludvika Pliberška
2. Filip DUGONIK OŠ Bojana Ilicha Maribor
3. Jaka PROTIC ŽAKELJ OŠ Franceta Prešerna Maribor
4. Aleks MILIVOJEVIC OŠ Ludvika Pliberška
5. Luka FRIM OŠ Ludvika Pliberška
6. Sebastian DOMINKO OŠ Draga Kobala Maribor
7. Maksimilijan MARKO OŠ Prežihovega Voranca
8. Jaša PROTNER OŠ Bojana Ilicha Maribor
9-16. Maj NAJVIRT OŠ Bojana Ilicha Maribor
9-16. Gašper DIMNIK OŠ Tabor I Maribor
9-16. Domen KOSI OŠ Draga Kobala Maribor
9-16. Jurij ŠVAGERL OŠ Rada Robica Limbuš
9-16. Maj PREMZL OŠ Tabor I Maribor
9-16. Jakob ROJS OŠ Bojana Ilicha Maribor
9-16. Adrijano BLOUDEK OŠ Rada Robica Limbuš
9-16. Jure REZAR OŠ Bojana Ilicha Maribor
17-20. Patrik DRVARIC OŠ Draga Kobala Maribor
17-20. Nik PROSENJAK OŠ Draga Kobala Maribor
17-20. Lan REŽONJA OŠ Draga Kobala Maribor
17-20. Rok BRODNJAK OŠ Bojana Ilicha Maribor

 

Vrstni red učenke 2003
Mesto Ime in priimek Šola
1 Nuša ULRIH OŠ Bojana Ilicha Maribor
2 Tjaša DOMADENIK OŠ Ludvika Pliberška
3 Lucija HEDŽET OŠ Franceta Prešerna Maribor
4 Metka SUPEJ OŠ Bojana Ilicha Maribor
5 Ema VERDONIK OŠ Draga Kobala Maribor
6 Alja KRAJNC OŠ Draga Kobala Maribor
7 Vita FOSTER OŠ Tabor I Maribor
8 Anja MATUŠ OŠ Tabor I Maribor
9-13 Maša ŠTEFANAC OŠ Franceta Prešerna Maribor
9-13 Nika KOTNIK OŠ Franceta Prešerna Maribor
9-13 Tina TOMŠIC OŠ Rada Robica Limbuš
9-13 Petja DRAME OŠ Tabor I Maribor
9-13 Zala REPOVŽ OŠ Draga Kobala Maribor

Vrstni red učenke 2005
Mesto Ime in priimek Šola
1. Zoja GORICAN OŠ Draga Kobala Maribor
2. Tinkara ULRIH OŠ Bojana Ilicha Maribor
3. Liza JANIC OŠ Franca Rozmana Staneta
4. Neža LOVREC OŠ Franca Rozmana Staneta
5. Ela VLAISAVLJEVIC OŠ Bojana Ilicha Maribor
6. Ana Julija AŽNOH OŠ Bojana Ilicha Maribor
7. Uršula HORVATIC OŠ Tabor I Maribor
8. Eva PECARIC OŠ Franca Rozmana Staneta
9-16. Ela ŽELEZNIK OŠ Bojana Ilicha Maribor
9-16. Naja SKUHALA ŽAJA OŠ Bojana Ilicha Maribor
9-16. Ana SPROGAR OŠ Tabor I Maribor
9-16. Nuša PECOVNIK WUTT OŠ Bojana Ilicha Maribor
9-16. Lira PUKL VERDEL OŠ Bojana Ilicha Maribor
9-16. Mia VANER OŠ Franca Rozmana Staneta
9-16. Lucija GORJUP ŠOBERL OŠ Bojana Ilicha Maribor

 

Vrstni red učenci KAT 2003
Mesto Ime in priimek Šola
1 Klemen PUHEK OŠ Bojana Ilicha Maribor
2 Simon MERNIK OŠ BSM
3 Noa LAZNIK OŠ Tabor I Maribor
4 Nejc KOBILICA OŠ BSM
5-6 Gašper BASTIC OŠ Bojana Ilicha Maribor
5-6 Miha ROŠKARIC OŠ BSM

Vrstni red učenci KAT 2005
Mesto Ime in priimek Šola
1 Gašper BASTIC OŠ Bojana Ilicha Maribor

ozio_gallery_nano
Ozio Gallery made with ❤ by turismo.eu/fuerteventura

Za pravilno delovanje strani uporabljamo piškotke. Podrobne informacije..