OŠBIJEVCI OBČINSKI PRVAKI V BADMINTONU 17-18

BADMINTON 1.MESTO KATEG. EKIPNO 17 18 1Na občinskem ekipnem prvenstvu v badmintonu, ki je bilo v torek, 14.11.2017 v telovadnici naše šole, je tekmovalo deset najboljših ekip mariborskih osnovnih šol. Tekmovali so v konkurenci kategoriziranih in konkurenci nekategoriziranih igralcev. Ekipo pa sestavljajo trije dečki in tri deklice.
Med nekategoriziranimi igralci (šteje za tekmovanje najšportnejših šol) se je ekipa naše šole izvrstno odrezala ter osvojila drugo mesto. Ekipa kategoriziranih igralcev naše šole je uspeh še nadgradila in osvojila odlično prvo mesto.

S tem uspehom sta obe ekipi uvrščeni na področno prvenstvo, ki bo prav tako organizirano v telovadnici naše šole.
Ekipa nekategoriziranih: Filip Dugonik, Maj Najvirt Kolarič, Jure Rezar, Nuša Ulrih, Metka Supej in Ana Julija Ažnoh.
Ekipa kategoriziranih: Klemen Puhek, Jakob Rojs, Jaša Protner, Ela Vlaisavljević, Tinkara Ulrih ter Lira Pukl Verdel.

Mentor ekipe: Džino Idžojtič

ČESTITAMO!

ozio_gallery_nano
Ozio Gallery made with ❤ by turismo.eu/fuerteventura

Za pravilno delovanje strani uporabljamo piškotke. Podrobne informacije..