ODBOJKA - STAREJŠI DEČKI FINALISTI OBČINSKEGA PRVENSTVA 17/18

odbojkaOŠBIJEVA ekipa starejših dečkov v odbojki je uspešno merila moči na polfinalu občinskega prvenstvu osnovnih šol za šolsko leto 17/18. Tekmovanje je potekalo v organizaciji naše šole v četrtek, 23.11.2017. V konkurenci treh šolskih ekip (OŠ Rada Robiča, OŠ Malečnik in OŠ Bojana Ilicha) je naša ekipa premagala obe nasprotni ekipi in osvojila odlično prvo mesto. S tem izvrstnim dosežkom je naša ekipa starejših dečkov, ki je nastopala z daleč najmlajšo ekipo, ponovno pokazala kakovostno pripravljenost ter potrdila nastop na finalnem turnirju treh najboljših občinskih ekip.

Ekipa: Nejc Najdič, Timo Klinger, Liam Klinger, Bor Benkovič, Rok Krebs, Tim Mendek, Gari Klenovšek, David Godina in Leon Rudolf.

Mentor: Džino Idžojtič

Čestitamo!

Za pravilno delovanje strani uporabljamo piškotke. Podrobne informacije..