MALA ODBOJKA - MLAJŠI DEČKI ZMAGOVALCI POLFINALA 17/18

IMG 3782OŠBIJEVA ekipa mlajših dečkov v mali odbojki je zelo uspešno nastopala na polfinalu občinskega prvenstvu osnovnih šol za šolsko leto 17/18. Tekmovanje je potekalo v organizaciji naše šole v sredo, 4.4.2018. V konkurenci treh kakovostnih šolskih ekip (OŠ Maksa Durjave, OŠ Tabor 1 in OŠ Bojana Ilicha) je naša ekipa prepričljivo premagala obe nasprotni ekipi in osvojila odlično prvo mesto. S tem izvrstnim dosežkom se je naša ekipa mlajših dečkov, ki je nastopala z daleč najmlajšo ekipo, saj zanjo nastopata tudi učenca 3. in 4. razreda, ponovno izkazala ter si zagotovila nastop na finalnem turnirju treh najboljših občinskih ekip.
Ekipa: Liam Klinger, Bor Vran Benkovič, Rok Krebs, Gari Klenovšek, David Godina, Leon Rudolf, Dženan Vejzović, Vale Predan, Rok Predan in Matic Ferk.

Mentor: Džino Idžojtič

Čestitamo!

 

ozio_gallery_nano

Za pravilno delovanje strani uporabljamo piškotke. Podrobne informacije..