ODBOJKA NA MIVKI DEČKI 1.MESTO OBČINSKO 17 18 1Šolski ekipi dečkov in deklic v odbojki na mivki sta v ponedeljek, 4.6.2018 tekmovali na občinskem prvenstvu osnovnih šol za leto 17/18. Tekmovanje je potekalo na igriščih ŠD Zrkovci. V konkurenci šestih šolskih ekip je naša ekipa dečkov osvojila 1. mesto in pri tem premagala vse nasprotnike. Ekipa deklic se je prav tako izkazala z osvojitvijo 3. mesta. S tema dosežkoma sta se obe naši ekipi uvrstili na področno prvenstvo.

UVRSTITVE:
UČENKE :                                                                                             UČENCI:
1. OŠ R. Robiča, Limbuš                                                                      1. OŠ B. Ilicha
2. OŠ T. Čufarja                                                                                    2. OŠ R. Robiča, Limbuš
3. OŠ B. Ilicha                                                                                       3. OŠ Kamnica

4. OŠ Kamnica                                                                                      4. OŠ F. R. Staneta
5. OŠ F. Prešerna                                                                                  5. OŠ P. Voranca
6. OŠ Borcev za sev. mejo                                                                    6. OŠ Borcev za sev. mejo