NIKA BEZJAK OBČINSKA PRVAKINJA V ATLETIKI 10/11

Na atletskem stadionu Poljane je v sredo 21.5.2011 potekalo posamično osnovnošolsko prvenstvo v atletiki. Udeležilo se ga je veliko število učencev in učenk, med njimi tudi učenci in učenke iz naše šole, ki so se ponovno izkazali in posegli po visokih uvrstitvah.

 

REZULTATI  STAREJŠI  DEČKI  IN  DEKLICE (1996 in mlajši)
(mariborske šole)

DEČKI 1000M

Mesto

Priimek in ime

Šola

Letnik

Rezultat

 

 

 

 

1.

Miha Ciglarič

OŠ Bratov Polančičev

1996

2.59,0

2.

Žiga Hvalec

OŠ Bojana Ilicha

1996

3.06,6

3.

Fjoralb Morina

OŠ Maksa Durjave

1996

3.13,8

4.

Marko Šopar

OŠ Prežihov Voranc

1996

3.14,8

5.

Žan Jereb

OŠ Martin Konšak

1997

3.24,5

6.

Tilen Šumak

OŠ Franca R. Staneta

1997

3.29,9

7.

Nejc Kuzmič

OŠ Limbuš

1996

3.43,8

 

DEČKI VORTEX

Mesto

Priimek in ime

Šola

Letnik

Rezultat

 

 

 

 

 

1.

Nejc Čeh

OŠ Prežihov Voranc

1996

61,47

2.

Gregor Globevnik

OŠ Bojana Ilicha

1996

58,55

3.

Matej Miljančič

OŠ Bratov Polančičev

1996

57,70

4.

Žan Kontrec

OŠ Tabor 1

1996

56,34

5.

Rok Komočar

OŠ Bratov Polančičev

1996

55,89

6.

Tilen Luković

OŠ Slave Klavore

1997

55,59

7.

Žiga Krajnc

OŠ Limbuš

1996

55,02

8.

Nejc Belšak

OŠ Slave Klavore

1997

52,55

9.

Žiga Lesjak

OŠ Martin Konšak

1996

52,52

10.

Aljaž Rozin

OŠ Martin Konšak

1996

49,79

11.

Franko Ajdnik

OŠ Borcev za s. mejo

1996

49,56

12.

Jernej Debevc

OŠ Tabor 1

1997

49,12

13.

Sebastijan Vučenovič

OŠ Leona Štuklja

1996

48,94

14.

Niko Moraus

OŠ Prežihov Voranc

1996

48,81

15.

Miha Ivnik

OŠ Slave Klavore

1997

47,04

16.

Nejc Krabonja

OŠ Franca R. Staneta

1996

46,93

17.

Jan Veselič

OŠ Limbuš

1996

46,00

18.

Grega Mesarec

OŠ Franceta Prešerna

1996

45,57

 

REZULTATI  MLAJŠI  DEČKI  IN  DEKLICE (1998 in mlajši)
(mariborske šole)

DEČKI 60M

Mesto

Priimek in ime

Šola

Letnik

Rezultat


 

 

 

 

 


1.

Kened Konđelji

OŠ Franca R. Staneta

1998

8,15

FINALE

2.

Tadej Jovanovič

OŠ Martina Konšak

1998

8,32

FINALE

3.

Tadej Ponudič

OŠ Franca R. Staneta

1998

8,36

FINALE

4.

Vid Vedlin

OŠ Tabor 1

1998

8,38

FINALE

5.

Matjaž Glavnik

OŠ Bojana Ilicha

1998

8,77

FINALE

6.

Jan Heler

OŠ Toneta Čufarja

1998

9,10

FINALE

7.

Rok Žajdela

OŠ Maksa Durjave

1998

9,15

FINALE

8.

Senjur Sadri

OŠ Toneta Čufarja

1998

8,86


9.

Jan Heler

OŠ Toneta Čufarja

1998

9,06


10.

Tadej Podrekar

OŠ Prežihov Voranc

1998

9,10


11.

Edis Husić

OŠ Maksa Durjave

1999

9,11


12.

Agim Jašaraj

OŠ Janko Padežnik

1998

9,14


13.

Blaž Muminovič

OŠ Tabor 1

1998

9,54


14.

Domen Lah

OŠ Limbuš

1999

9,55


15.

Žiga Novački

OŠ Malečnik

1998

9,58


16.

Vid Jelenc

OŠ Limbuš

1999

10,42


17.

Miha Radmilović

OŠ Maksa Durjave

1999

10,77


 

 

DEČKI 300M

Mesto

Priimek in ime

Šola

Letnik

Rezultat

 

 

 

 

 

1.

Nejc Žaler

OŠ Prežihov Voranc

1998

45,88

2.

Alex Brence

OŠ Martin Konšak

1998

46,35

3.

Jaša R. Selinšek

OŠ Franceta Prešerna

1998

48,01

4.

Žiga Zevnik

OŠ Slave Klavore

1998

49,49

5.

Jan Ziko Zajko

OŠ Toneta Čufarja

2000

51,93

6.

Andrej Glavnik

OŠ Bojana Ilicha

2000

53,13

7.

Sultano Hajrizi

OŠ Maksa Durjave

1999

55,46

8.

Timi Šantl

OŠ Borcev za s. mejo

1998

55,56

9.

Gregor Caf

OŠ Franceta Prešerna

1999

56,25

10.

Rene Pernek

OŠ Limbuš

2000

56,75

11.

Tilen Tičič

OŠ Toneta Čufarja

2000

60,39

12.

Ognjen Malinič

OŠ Maksa Durjave

1998

65,83

 

DEKLICE 600M

Mesto

Priimek in ime

Šola

Letnik

Rezultat

 

 

 

 

 

1.

Nika Bezjak

OŠ Bojana Ilicha

1998

1.49,1

2.

Eva Heinrih

OŠ Tabor 1

2000

1.54,7

3.

Kaja Keglevič

OŠ Toneta Čufarja

1999

1.55,0

4.

Nina Fandel

OŠ Draga Kobala

1998

1.59,8

5.

Teja Bobič

OŠ Slave Klavore

1999

1.59,9

6.

Rene Prosen

OŠ Borcev za s. mejo

2000

2.00,2

7.

Nuša Karner

OŠ Bojana Ilicha

2000

2.00,4

8.

Eneja Sajko

OŠ Franceta Prešerna

2000

2.00,9

9.

Lana Pastirk

OŠ Toneta Čufarja

1998

2.02,6

10.

Sofia Marković

OŠ Franceta Prešerna

1999

2.05,1

11.

Nina Varda

OŠ Tabor 1

2000

2.10,8

12.

Tinkara Ketiš

OŠ Janko Padežnik

1998

2.12,6

13.

Pia Šilec

OŠ Limbuš

1999

2.13,9

14.

Aneja Vrhovšek

OŠ Slave Klavore

2000

2.24,7

15.

Ina Radoli

OŠ Slave Klavore

2001

2.26,9

 

Mentor: Džino Idžojtič

 

ČESTITAMO!

Za pravilno delovanje strani uporabljamo piškotke. Podrobne informacije..