SPOMLADANSKI KROS 2012

ZMAGOVALKA_KROSA_2012_NIKA_BEZJAKV športnem parku Tabor je bilo v četrtek 19.4.2012 organizirano področno prvenstvo osnovnih šol v krosu. Na različnih razdaljah (300m – 1500m), odvisno od starosti, so zelo uspešno tekmovali tudi učenci in učenke naše šole.Največji uspeh je dosegla Nika Bezjak, ki je ponovno zmagala v svoji starostni kategoriji. Na zmagovalnih stopničkah so bili še: Iva Lorenčič z osvojenim 2.mestom, Nuša Karner z osvojenim 3.mestom ter Simon Matej Podgornik, ki je prav tako osvojil 3.mesto. Odlično pa so se odrezali tudi ostali tekmovalci naše šole.

Mentor: Džino Idžojtič

Več slik najdete v spletni galeriji tukaj.

REZULTATI:

DEČKI letnik 2005 - 300M

1. DVORŠAK MATEJ OŠ SLADKI VRH 1,24

2. VUKOVIĆ ČRT OŠ TABOR 1 1,25

3. SKERLOVNIK MATIC OŠ RADA ROBIČA 1,29

4. GOSNIK MATIC OŠ SLAVE KLAVORE 1,33

5. KUKOVEC TIBOR OŠ TABOR 1 1,33

6. RUDOLF JAŠA OŠ DRAGA KOBALA 1,34

7. MILOSAVLJEVIČ MATIJA VRTEC JUDVIGE GOLEŽ 1,34

8. FRIŠ ŽAN OŠ SLADKI VRH 1,35

9. OBERLAJT JURE OŠ BORCEV ZA SEVERNO MEJO 1,35

10. POLANEC NIKI OŠ DRAGA KOBALA 1,38

11. GORNIK TIL OŠ KAMNICA

12. GORENJAK JAN VID OŠ TABOR 1

13. BRATUŠA TIM OŠ TABOR 1

14. HAJDINJAK LUKA OŠ TONETA ČUFARJA

15. JAGER JAŠA OŠ TABOR 1

16. KRAJNC GAŠPER OŠ TONETA ČUFARJA

17. PETEK MATEVŽ OŠ BOJANA ILICHA

18. ČERTALIČ MAJ OŠ LUDVIKA PLIBERŠKA

19. SAJKO VAL OŠ TONETA ČUFARJA

 

 

 

DEČKI letnik 2002 - 500M

1. MOŽIČ ROK OŠ BRATOV POLANČIČEV 1,53

2. KIRBIŠ ALJOŠA OŠ STARŠE 1,58

3. KRAŠOVIC MATIC OŠ MARTINA KONŠAKA 1,59

4. KMPAN LAN MARTIN OŠ LUDVIKA PLIBERŠKA 2,00

5. PEČNIK GAŠPER OŠ MIKLAVŽ 2,02

6. ZUPANČIČ VITO OŠ DRAGA KOBALA 2,02

7. STAKLENAC SAMO OŠ MIKLAVŽ 2,02

8. SPRINČNIK ŽAN OŠ MIKLAVŽ 2,05

9. LUKIČ LUCAS OŠ JARENINA 2,05

10. POŠTRAK PATRIK OŠ MARTINA KONŠAKA 2,05

11. VOGRIN JAN OŠ LUDVIKA PLIBERŠKA

12. KOREN FILIP OŠ LUDVIKA PLIBERŠKA

13. KAČIČNIK M. STAŠ OŠ MIKLAVŽ

14. LAH ANEJ OŠ LUDVIKA PLIBERŠKA

15. NOVAK NINO OŠ STARŠE

16. BUHIN TANEJ OŠ TONETA ČUFARJA

17. MOHORKO GAŠPER OŠ J. HUDALESA

18. GOMBOŠI JAN OŠ KAMNICA

19. KOS NEJC OŠ SLADKI VRH

20. ORAŽEM TIM OŠ JANKA PADEŽNIKA

21. UL JAN OŠ BOJANA ILICHA

22. KLOJČNIK ŠTEF OŠ MALEČNIK

23. PETRUŠIČ SINIŠA OŠ FRANCETA PREŠERNA

24. SAGADIN KRISTJAN OŠ MIKLAVŽ

25. KOJC ŽAN OŠ TONETA ČUFARJA

26. KRIŽANČIČ MARK OŠ KAMNICA

27. ČUŠ BABIČ VID OŠ TONETA ČUFARJA

28. HAMELI ARMENT OŠ FRANCETA PREŠERNA

 

 

DEKLICE letnik 2001 - 1000M

1. SEMENIČ MANJA OŠ KAMNICA 4,25

2. LORENČIČ IVA OŠ BOJANA ILICHA 4,26

3. GONZA ŠPELA OŠ PERNICA 4,26

4. KODRIČ ALINA OŠ FRANCETA PREŠERNA 4,41

5. RADOLLI INA OŠ SLAVE KLAVORE 4,49

6. KOCUVAN TAJDA OŠ BOJANA ILICHA 4,52

7. GAŠPERUT NEJA OŠ TONETA ČUFARJA 5,01

8. ZEMLJIČ EVA OŠ FRANCA ROZMANA STANETA 5,10

9. SALATNIK LANA OŠ SLAVE KLAVORE 5,14

10. JOJIĆ TAMARA OŠ FRANCA ROZMANA STANETA 5,17

11. HOTZL LANA OŠ LUDVIKA PLIBERŠKA

12. GORJUP LAURA OŠ FRANCA ROZMANA STANETA

13. TRIFKOVIČ KAJA OŠ STARŠE

14. ROJKO TJAŠA OŠ SLADKI VRH

15. PEŠIČ TIMEA OŠ SLAVE KLAVORE

16. PETROVIČ SARA OŠ STARŠE

17. BERANIČ REBEKA OŠ MIKLAVŽ

18. PETROVIČ ZALA OŠ TONETA ČUFARJA

 

DEČKI letnik 2000 - 1000M

1. DREVENŠEK RENE OŠ LUDVIKA PLIBERŠKA 3,51

2. JAGER NEJC OŠ SLADKI VRH 4,03

3. DOLINŠEK STAŠ OŠ KAMNICA 4,08

4. NIKL NIKI OŠ SLADKI VRH 4,13

5. VODENIK TILEN OŠ KUNGOTA 4,22

6. MUNDA GAŠPER OŠ LUDVIKA PLIBERŠKA 4,24

7. VESENJAK BLAŽ OŠ LUDVIKA PLIBERŠKA 4,24

8. GLAVNIK ANDREJ OŠ BOJANA ILICHA 4,31

9. LAZIĆ MILOŠ OŠ BOJANA ILICHA 4,34

10. PARADIZ ŽIGA OŠ JANKA GLAZERJA 4,43

11. PEK GAL OŠ FRANCETA PREŠERNA

12. PIGNAR BLAŽ OŠ STARŠE

13. KARLOVČEC NEVEN OŠ STARŠE

14. LONZARIČ DOMEN OŠ FRANCETA PREŠERNA

15. POPOVIČ KRAJNC LUKA OŠ FRANCA ROZMANA STANETA

18. UL ŽAN OŠ BOJANA ILICHA

16. POSAVEC TIMI OŠ STARŠE

17. RELJIČ ENEJ OŠ LUDVIKA PLIBERŠKA

 

DEKLICE letnik 2000 - 1000M

1. HEINRIH EVA OŠ TABOR 1 4,09

2. SAJKO ENEJA OŠ FRANCETA PREŠERNA 4,14

3. KARNER NUŠA OŠ BOJANA ILICHA 4,17

4. KOTNIK NINA OŠ RADA ROBIČA 4,33

5. SERNC MARUŠKA OŠ FRANCETA PREŠERNA 4,33

6. PROSEN RENE OŠ BORCEV ZA SEVERNO MEJO 4,34

7. TOPLAK HEIDI OŠ TABOR 1 4,34

8. MLAKAR EVA OŠ JANKA GLAZERJA 4,34

9. TOMŠIČ NIKA OŠ RADA ROBIČA 4,38

10. VRHOVŠEK ANEJA OŠ SLAVE KLAVORE 4,51

11. BOŠTJANČIČ NIKA OŠ TABOR 1

12. KRIŽAN TJAŠA OŠ LUDVIKA PLIBERŠKA

13. GRAGAR LAURA OŠ J. HUDALESA

14. ŠTRMAN LANA OŠ LUDVIKA PLIBERŠKA

15. DUŠEJ TEJA OŠ SLAVE KLAVORE

16. SAJKO SATJA OŠ TONETA ČUFARJA

17. STAVBER LAURA OŠ JANKA GLAZERJA

18. BREBERINA MIA OŠ TONETA ČUFARJA

19. GOSNIK GALA OŠ SLAVE KLAVORE ODS

 

DEČKI letnik 1998 - 1500M

1. KRIVEC JAN OŠ MIKLAVŽ 5,56

2. MIHELIČ SERGEJ OŠ JANKA GLAZERJA 6,17

3. PODGORŠEK SIMON MATEJ OŠ BOJANA ILICHA 6,26

4. HERMAN ALJAŽ OŠ TABOR 1 6,38

5. MESARIČ MIHA OŠ STARŠE 6,46

6. SELINŠEK ROBIČ JAŠA OŠ FRANCETA PREŠERNA 7,28

7. ORAŽEM NIK OŠ JANKA PADEŽNIKA 7,34

 

DEKLICE letnik 1998 1000M

1. BEZJAK NIKA OŠ BOJANA ILICHA 4,24

2. AUDIČ BRINA OŠ KAMNICA 4,41

3. ANTOLINC TINA OŠ RADA ROBIČA 5,09

4. BOHAK PINA OŠ DUPLEK 5,49

 

AK POLJANE MARIBOR

Za pravilno delovanje strani uporabljamo piškotke. Podrobne informacije..