Vpis novincev

VPIS NA OŠBI

Vse v zvezi z vpisom in prepisom na našo šolo urejate pri pedagoginjah Cvetki Žerjal Stres in Mateji Jeznik v šolski svetovalni službi.

Če se želite pogovoriti ali potrebujete dodatne informacije, bomo veseli vašega klica (02/ 22 83 445), elektronske pošte (Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.) ali osebnega obiska.

ŠOLSKI OBVEZNIKI

V 1. razred osnovne šole se vpisujejo otroci, ki bodo v koledarskem letu, v katerem bodo začeli obiskovati šolo, dopolnili starost 6 let. Otroku se lahko pričetek šolanja na predlog staršev, zdravstvene službe ali komisije za usmerjanje odloži za eno leto, če se ugotovi, da otrok ni pripravljen za vstop v šolo.

Vpis v 1. razred poteka v mesecu februarju za naslednje šolsko leto v prostorih šolske svetovalne službe v mansardi.

Za vas in vašega otroka se začenja obdobje sprememb. Da bo prehod prijetnejši, za bodoče prvošolce vsako leto organiziramo različne tematske ure v sodelovanju z okoliškimi vrtci, v popoldanskem času pa ste skupaj z vašim otrokom vabljeni na OŠBI-jeve delavnice.

Raziskovalna ura Gibalna ura Raziskovalna ura-1

"Prvi šolski dan, ni običajen dan, to je tvoj najlepši dan."

Pripravili: Cvetka Žerjal Stres in Mateja Jeznik