TRI MESECE BOMO GOSTILI KITAJSKO TRENERKO NAMIZNEGA TENISA

KITAJSKA TRENERKA OKTOBER 2018 12V sklopu sodelovanja na športnem področju med Mariborom in kitajskimi mesti je tudi naša šola iskoristila izredno priložnost in povabila na ure športa kitajsko trenerko namiznega tenisa Limš Jang. Gre za vrhunsko trenerko, ki v centru blizu Šanghaja trenira nadarjene mlade kitajske igralce namiznega tenisa. Od konca septembra poučuje (s pomočjo prevajalke) veščine namiznega tenisa naše četrtošolce, kmalu pa pridejo na vrsto še petošolci. Od sodelovanja imamo veliko koristi učenci in učitelji saj spoznavamo drugačno športno kulturo in pridobivamo nova znanja.

Učenci, ki bi želeli vaditi pod vodstvom kitajske trenerke, so vabljeni vsak ponedeljek med 13.00 in 14.30 v malo telovadnico naše šole.

{oziogallery 1024}

Za pravilno delovanje strani uporabljamo piškotke. Podrobne informacije..