TUDIV LETOŠNJIH ZIMSKIH POČITNICAH BODO V OKVIRU ZDRAVEGA ŽIVLJENSKEGA SLOGA ORGANIZIRANE ŠPORTNE DEJAVNOSTI ZA UČENCE IN UČENKE NAŠE ŠOLE.

DEJAVNOSTI BODO VODILI STROKOVNO USPOSOBLJENI VADITELJI!

PRI VADBI JE OBVEZNA UPORABA ŠPORTNE OPREME!

URNIK AKTIVNOSTI

PONEDELJEK   24.2.2014

DRSALNI POLIGON

Drsališče na Trgu svobode v Mariboru [9:30 -11:00]

Drsanje sredi mesta je namenjeno predvsem učencem   od 1. do 5. razreda, vabljeni pa ste tudi učenci starejših razredov. Udeleženci boste lahko svoje drsalne sposobnosti preizkusili na spretnostnem poligonu povsem brezplačno, brezplačna pa bo tudi izposoja drsalk. Udeležba je možna izključno ob spremstvu staršev.

KOŠARKA

Velika telovadnica OŠBI [10:00-12:00 ]

Košarkarski privrženci od 5. do 9. razreda, se boste lahko udeležili košarkarske vadbe, ki bo potekala v sodelovanju z društvom KDBBC, ki ga vodi Borut Besedič - Čiro.

NAMIZNI TENIS

Mala telovadnica OŠBI [12:00-13:30]

Vabljeni vsi navdušenci nad igrami z loparjem, še posebej učenci od 4. do 9. razreda.

TOREK 25.2.2014

IGRIVA KOŠARKA

Velika telovadnica OŠBI   [9:30 - 12:00]

Tokrat nam bo družbo pod koši delal Lipko,

plod promocijskega projekta Košarkarske

zveze Slovenije, ki že vrsto let navdušuje otroke po celi Sloveniji. Vabljeni ste tako učenci kot tudi učenke od 1. do 5. razreda.

Za potrebe organizacije je potrebno potrditi udeležbo na dogodku. To lahko storite osebno pri učitelju v programu Zdrav življenjski slog ali po elektronski pošti na naslov Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled..

DVORANSKI HOKEJ

Mala telovadnica OŠBI   [12:00 - 13:30]

Vabljeni učenci od 3. do 9. razreda.

SREDA   26.2.2014

ODBOJKA ZA VSAKOGAR

Velika telovadnica OŠBI [8:30-10:00 ]

Odbojkarski navdušenci od 1. do 9. razreda, boste imeli možnost obiskati vadbo, ki bo potekala pod vodstvom Petra Možiča, vodje Odbojkarske šole PPM.

KOŠARKA

Velika telovadnica OŠBI [10:00-12:00 ]

Vadbe pod koši se boste lahko udeležili učenci od 5. do 9. razreda. Vadba bo potekala pod vodstvom Boruta Besediča - Čira (Društvo KDBBC).

BADMINTON

Mala telovadnica OŠBI   [12:00 - 13:30]

Vadba bo namenjena predvsem učencem od 4.

do 9. razreda. Igralo se bo lahko posamično in v parih (dvojicah).

ČETRTEK   27.2.2014

VODNE AKTIVNOSTI ZA 1. RAZRED

Mali bazen kopališča Pristan   [9:00 - 10:30 ]

Učenci 1. razredov ste vabljeni na brezplačno "čofotanje" v mali bazen kopališča Pristan. Vadbo bomo namenili elementarnim igram, ki so namenjene predvsem prilagajanju na vodno okolje. Vadba bo potekala v sodelovanju z društvom AVK Branik, PK Branik in DVŠ Maribor.

VODNE AKTIVNOSTI ZA 2. RAZRED

Mali bazen kopališča Pristan [10:30 - 12:00 ]

Brezplačno dvourno "čofotanje" bo namenjeno tudi učencem 2. razreda. Učenci bodo med drugim spoznali tudi poenostavljeno obliko vaterpolske igre. Prijave na Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled..

VODNE AKTIVNOSTI ZA 6. IN 7. RAZRED

Olimpijski bazen kopališča Pristan [18:00 - 19:30]

Učenci 6. in 7. razreda ste vabljeni v veliki bazen kopališča Pristan, kjer boste podrobneje spoznali igro vaterpola in vodne košarke. Vadba bo potekala v sodelovanju z društvom AVK Branik in DVK Maribor. Udeležba je brezplačna. Prijavite se na Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled..

PETEK   28.2.2014

VOŽNJA S PLEŽUHI

Spodnja postaja Vzpenjače pod Pohorjem   [9:30-11:00]

Pležuh je staro zimsko prevozno sredstvo, s katerim so se včasih vozili s hribov v dolino, danes pa nam služi predvsem za zabavo na snegu. Vabljeni ste učenci od 1. do 9. razreda. Aktivnost bo izvedena v sodelovanju z Zvezo prijateljev mladine in Hoduljarskim društvom Maribor. Udeležba je možna izključno v spremstvu staršev in ob uporabi zaščitne čelade.

NORDIJSKA HOJA

Spodnja postaja Vzpenjače pod Pohorjem [11:00-12:30]

Učenci od 6. do 9. razreda, ljubitelji športnih aktivnosti v naravi, ste vabljeni na pohod s palicami. Vabljeni pa so tudi vaši starši. Prijave na Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled..

VODNE AKTIVNOSTI ZA 8. IN 9. RAZRED