JESENSKI KROS ZA OSNOVNE ŠOLE 14/15 - TRIJE NAŠI NA STOPNIČKAH

IMG 1245V Športnem parku Tabor je bilo v četrtek 3.10.2014 organizirano občinsko prvenstvo osnovnih šol v krosu. Na različnih razdaljah (300m – 1000m), odvisno od starosti, so v težkih vremenskih razmerah (dež) zelo uspešno tekmovali tudi učenci in učenke naše šole.
Največji uspeh so dosegli Liam klinger, Iva Lorenčič ter Nuša Karner, ki so po odličnem teku od starta do cilja osvojili druga mesta v svojih starostnih kategorijah. Mesto med deseterico najboljših sta si priborila še Andrej Glavnik in Miloš Lazić.

REZULTATI JESENSKI ŠOLSKI KROS MARIBOR, 2.10.2014


učenci 2008 in mlajši 300M
ime priimek šola čas


1 Tino Godec Slava Klavora 1:00:09
2 Liam Klinger Bojana Ilicha 1:03:06
3 Minel Sakič / 1:07:01
4 Tai Poropat Tabor I 1:07:09
5 Patrik Murko Prežihov Voranc 1:08:08
6 Jure Iršič Fram 1:10:01
7 Aleksej Škobalj Tabor I 1:11:00
8 Vid Benčič Kamnica 1:11:03
9 Vito Štumec Maček Kamnica 1:11:09
10 Patrik Lah Kamnica 1:12:05
11 Teo Wolf Borci za severno mejo
12 Brin Novak Tabor I
13 Iztok Hauptman Kamnica
14 Jaka Mihalič Rader Slava Klavora
15 Jona Oreškovič Bojan Ilicha
16 Žiga Fonovič Draga Kobala
17 Sergej Aciferov France Prešern
18 Tai Lampreht Šentilj
19 Nejc Božnik Fram
20 Matija Dušej Bojana Ilicha
21 Mark Verginella Bojana Ilicha
22 Ian Čučko Kamnica
23 Luka Medved Kamnica
24 Matija Petek Bojana Ilicha
25 Matic Orozel Angel Besednjak
26 Vid Potrč Borci za severno mejo
27 Tarik Klobasa Borci za severno mejo
28 David Kositer Kamnica
29 Filip Bizjak Tiršek Bratov Polančič
30 Leo Unger /
23 Miša Sanda Vrtec Kamnica

učenke 2004 500M
ime priimek šola čas


1 Petja Klojničnik Malečnik 1:30:07
2 Jana Zagradišnik Angela Besednjaka 1:35:02
3 Laura Črček Leona Štuklja 1:35:09
4 Renee Wudler Kamnica 1:40:08
5 Iva Kocijan Draga Kobala 1:41:06
6 Žana Gornik Kamnica 1:42:00
7 Mia Lebar Borci za severno mejo 1:42:06
8 Ana Lorber Angela Besednjaka 1:45:00
9 Maša Varda Tabor I 1:45:04
10 Lina Kraner Tabor I 1:45:07
11 Nika Piškur Angela Besednjaka
12 Julija Korenšek Kamnica
13 Ajda Meršnik Tabor I
14 Rima Jaki Tabor I
15 Gaja Strmšnik Rada Robiča
16 Naja Bevc Angela Besednjaka
17 Tina Tomšič Rada Robiča
18 Nensi Hribar Angela Besednjaka
19 Lana Leskovar Rada Robiča
20 Lucija Korada Bojana Ilicha
21 Neža Homšak Borci za severno mejo
22 Lara Slana France Prešern
23 Nuša Treska Martin Konšak
24 Larisa Zagoršek France Prešern

učenke 2001 1000M
ime priimek šola čas

1.Špela Gonza Pesnica 3:11:00
2 Iva Lorenčič Bojana Ilicha 3:21:04
3 Ina Radolli Slave Klavore 3:24:01
4 Klara Kajser Limbuš 3:24:09
5 Larisa Babič Starše 3:38:03
6 Lana Salatnik Slave Klavore 3:43:03
7 Tinkara Tanja Valcl Fram 3:44:00
8 Lea Pernek Broci za severno mejo 3:45:01
9 Natalija Hočevar Limbuš 3:48:05
10 Nika Blažeka Franca Rozmana Staneta 3:48:09
11 Daša Filipovski


učenci 2000 1000M Draga Kobala
ime priimek šola čas

1 Rene Drevenšek Ludvika Pliberška 2:52:03
2 Rene Pernek Limbuš 2:57:05
3 Tomaž Granda Broci za severno mejo 3:02:09
4 Miha Knehtl Franceta Peršerna 3:04:03
5 Jan Kuhta Ruše 3:05:04
6 Dario Strah Angela Besednjaka 3:07:02
7 Luka Milec Starše 3:09:02
8 Dino Suljakovič Maksa Durjave 3:11:01
9 Miloš Lazič Bojana Ilicha 3:12:02
10 Van Dečko Broci za severno mejo 3:14:07
11 Andrej Glavnik Bojana Ilicha 3:14:07
12 Matija Šiško Broci za severno mejo
13 Jan Puhal Angela Besednjaka
14 Til Dečko


učenke 2000 1000M Broci za severno mejo
ime priimek šola čas


1 Maruša Sernc Franceta Prešerna 3:10:01
2 Nuša Karner Bojana Ilicha 3:15:08
3 Rene Prosen Broci za severno mejo 3:19:09
4 Laura Stauber Ruše 3:29:06
5 Lana Štambar Prežihov Voranc 3:44:04
6 Kaja Klampfer Ludvika Pliberška 3:47:05

ČESTITAMO!

Mentor: Džino Idžojtič

 IMG 1239  IMG 1241 IMG 1243 

Za pravilno delovanje strani uporabljamo piškotke. Podrobne informacije..