OŠBIJEVCI DVAKRAT NA STOPNIČKAH V BADMINTONU 15/16

badmintonjan16Na občinskem ekipnem prvenstvu v badmintonu, ki je bilo v torek, 26.1.2016 v telovadnici naše šole, je tekmovalo dvanajst najboljših ekip mariborskih osnovnih šol. Tekmovali so v kategoriji registriranih in kategoriji neregistriranih igralcev.

Med neregistriranimi igralci (šteje za tekmovanje najšportnejših šol) se je ekipa naše šole odlično odrezala ter osvojila tretje mesto. Ekipa registriranih igralcev naše šole je uspeh dopolnila s prav tako odličnim tretjim mestom.                          

S tem uspehom sta obe ekipi uvrščeni na področno prvenstvo, ki bo prihodnji teden organizirano na naši šoli.

Ekipa neregistriranih: Arne Šoštarič, Jure Rezar, Lan Tibaut, Nuša Ulrih, Klea Jejčič Kremžar.

Ekipa registriranih: Klemen Puhek, Maj Najvirt Kolarič, Filip Dugonik, Neža Frank, Jana Velički in Ana Zidar. 

Mentor ekipe: Džino Idžojtič

                                                           ČESTITAMO!

Več slik najdete v naši spletni galeriji tukaj.

Za pravilno delovanje strani uporabljamo piškotke. Podrobne informacije..