Od VAS – za NAS,

OŠBI-jev ŠOLSKI SKLAD.

Vabljeni k srčnemu udejstovanju!

ŠOLSKE POTREBŠČINE 2023/2024

Na tem mestu najdete vse informacije, povezane z nabavo potrebščin za prihodnje šolsko leto.

KLIK ZA VEČ

NAŠIM CILJEM NAPROTI

Da bi se na šoli počutili dobro in varno,

da bi bili strpni in odgovorni in bi s poštenim in

doslednim delom dosegli in presegli svoje cilje.

SKUPAJ TO ZMOREMO!

IMG 2445Na finalu državnega šolskega prvenstva v badmintonu za posameznike, ki je 9.3.2016 potekalo v športni dvorani OŠ Starše, je sodelovalo več kot 60 najboljših osnovnošolskih igralcev in igralk badmintona. Tekmovali so v kategoriji licenciranih in kategoriji nelicenciranih igralcev. Vsi sodelujoči so predhodno zmagali ali osvojili vsaj drugo mesto na občinskih in področnih prvenstvih. V tako močni konkurenci sta tekmovali tudi učenki naše šole, Neža Frank in Klea Jejčič Kremžar. Neža se je z neverjetno požrtvovalno igro prebila do finala in osvojila odlično drugo mesto. Izkazala se je tudi Klea, ki se je prebila do četrtfinala ter osvojila odlično 5.mesto.