ODBOJKA - STAREJŠI DEČKI OBČINSKI PODPRVAKI 16/17

OŠBIJEVA ekipa starejših dečkov v odbojki je uspešno merila moči na občinskem prvenstvu osnovnih šol za šolsko leto 16/17. Tekmovanje, ki se je v organizaciji naše šole odvijalo v torek, 29.11.2016, je potekalo na dveh igriščih v veliki telovadnici. V konkurenci najboljših petih šolskih ekip je naša ekipa izgubila le eno srečanje proti ekipi OŠ BRATOV POLANČIČEV in osvojila odlično drugo mesto. S tem izvrstnim dosežkom je naša ekipa starejših dečkov ponovno pokazala kakovostno pripravljenost ter potrdila nastop na področnem prvenstvu.
Ekipa: Jan Repa, Žiga Strdin, Jan Ul, Anej Repa, Blaž Polner, Luka Železnik, Jaša Kereži, Mario Klajderič, Jaša Pirnar in Nejc Najdič.

Čestitamo!

Pin It

Za pravilno delovanje strani uporabljamo piškotke. Podrobne informacije..