MALA ODBOJKA - OŠBIJEVCI FINALISTI OBČINSKEGA PRVENSTVA 18/19

OŠBIJEVA ekipa mlajših dečkov v mali odbojki je že tradicionalno zelo uspešno nastopala na polfinalu občinskega prvenstvu osnovnih šol za šolsko leto 18/19. V konkurenci štirih kakovostnih osnovnošolskih ekip (OŠ Bojana Ilicha, OŠ Maksa Durjave, OŠ Bratov Polančičev in OŠ Kamnica) je naša ekipa naših mlajših dečkov prepričljivo in brez izgubljenega niza premagala vse nasprotne ekipe in osvojila odlično prvo mesto. S tem izvrstnim dosežkom se je naša ekipa mlajših dečkov, ki je tudi tokrat nastopala z daleč najmlajšo ekipo, saj zanjo nastopajo tudi učenci 4. in 5. razreda, ponovno izkazala ter si zagotovila nastop na finalnem turnirju treh najboljših občinskih ekip, ki bo organiziran na naši šoli.

Ekipa: Nejc Najdič – kapetan, Rok Krebs, Liam Klinger, Bor Vran Benkovič, David Godina, Leon Rudolf, Vale Predan, Leon Predan, Maksim Sladojević, Mihael Zečević, Filip Krajnc in Filip Podjavoršek.

Čestitamo!

Za pravilno delovanje strani uporabljamo piškotke. Podrobne informacije..