BADMINTON-OBČINSKO POSAMEZNO 12/13

badminton obinsko posamezno 12-13 002Na občinskem posameznem prvenstvu v badmintonu, ki ga je v sredo, 21.11.2012 organizirala naša šola, je ponovno padel rekord. Tekmovalo je namreč največje število (čez 130) učenk in učencev iz mnogih mariborskih osnovnih šol doslej.

Neža Frank, Miha Velički, Gal Kebrič in Klemen Puhek so v svojih kategorijah osvojili 1. mesta, odlično pa so se odrezali tudi ostali naši tekmovalci in tekmovalke.

Več slik v spletni galeriji tukaj.

 

 

Dečki NEKAT - 1998 - 1999

 

 

 

 

 

 

 

 

Badminton Tournament Planner - bwf.tournamentsoftware.com

 

 

 

 

 

 

 

 

Club

Round 1

Round 2

Quarterfinals

Semifinals

Final

Winner

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

OŠ Bojana Ilicha

Blaž Mahorič

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Blaž Mahorič

 

 

 

 

 

 

2

 

Bye 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nejc Miklošič

 

 

 

 

 

3

OŠ Prežihovega Voranca

Nejc Miklošič

 

w.o.

 

 

 

 

 

 

 

 

Nejc Miklošič

 

 

 

 

 

 

4

OŠ Franceta Prešerna Maribor

Miha Knehtl

15-12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Matej Muhič

 

 

 

 

5

OŠ Ludvika Pliberška

Miha Špec

 

 

15-3

 

 

 

 

 

 

 

Miha Špec

 

 

 

 

 

 

6

OŠ Franca Rozmana – Staneta

Jakob Kerkez

15-5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Matej Muhič

 

 

 

 

 

7

OŠ Bojana Ilicha

Matej Muhič

 

15-4

 

 

 

 

 

 

 

 

Matej Muhič

 

 

 

 

 

 

8

OŠ Kamnica

Samo Fras

15-5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vid Keršič

 

 

 

9

OŠ borcev za severno mejo

Enej Šoštarič

 

 

 

15-13

 

 

 

 

 

 

Enej Šoštarič

 

 

 

 

 

 

10

 

Bye 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Urban Hlade

 

 

 

 

 

11

OŠ Kamnica

Urban Hlade

 

15-11

 

 

 

 

 

 

 

 

Urban Hlade

 

 

 

 

 

 

12

OŠ Bojana Ilicha

Luka Požar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vid Keršič

 

 

 

 

13

OŠ Bratov Polančičev

Jan Golob

 

 

15-5

 

 

 

 

 

 

 

Nejc Sitar

 

 

 

 

 

 

14

OŠ Ludvika Pliberška

Nejc Sitar

15-12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vid Keršič

 

 

 

 

 

15

OŠ Bojana Ilicha

Vid Keršič

 

15-12

 

 

 

 

 

 

 

 

Vid Keršič

 

 

 

 

 

 

16

OŠ Franca Rozmana – Staneta

Mark Mojzer

15-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gal Kebrič

 

 

17

OŠ Kamnica

Žiga Pajtler

 

 

 

 

15-12

 

 

 

 

 

Miha Antolinc

 

 

 

 

 

 

18

OŠ Draga Kobala Maribor

Miha Antolinc

15-10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gal Kebrič

 

 

 

 

 

19

OŠ Franceta Prešerna Maribor

Topong Kadam

 

15-3

 

 

 

 

 

 

 

 

Gal Kebrič

 

 

 

 

 

 

20

OŠ Bojana Ilicha

Gal Kebrič

15-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gal Kebrič

 

 

 

 

21

OŠ Bojana Ilicha

Tijan Breznik

 

 

15-9

 

 

 

 

 

 

 

Tijan Breznik

 

 

 

 

 

 

22

OŠ Franca Rozmana – Staneta

Nejc Pajmo

15-5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nick Cmager

 

 

 

 

 

23

 

Bye 4

 

15-12

 

 

 

 

 

 

 

 

Nick Cmager

 

 

 

 

 

 

24

OŠ borcev za severno mejo

Nick Cmager

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gal Kebrič

 

 

 

25

OŠ Franca Rozmana – Staneta

Žan Čerček

 

 

 

15-5

 

 

 

 

 

 

Žan Čerček

 

 

 

 

 

 

26

 

Bye 19

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mark Mohra

 

 

 

 

 

27

OŠ Ludvika Pliberška

Patrick Pojškruh

 

w.o.

 

 

 

 

 

 

 

 

Mark Mohra

 

 

 

 

 

 

28

OŠ Bojana Ilicha

Mark Mohra

15-7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mark Mohra

 

 

 

 

29

OŠ Kamnica

Timotej Cojzer

 

 

15-13

 

 

 

 

 

 

 

Timotej Cojzer

 

 

 

 

 

 

30

OŠ Prežihovega Voranca

Tilen Lalič Šimenko

16-14

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gregor Caf

 

 

 

 

 

31

 

Bye 2

 

15-7

 

 

 

 

 

 

 

 

Gregor Caf

 

 

 

 

 

 

32

OŠ Franceta Prešerna Maribor

Gregor Caf

 

 

 

 

 

 

 

Dečki NEKAT - 2002

 

 

 

 

 

Badminton Tournament Planner - bwf.tournamentsoftware.com

 

 

 

 

 

Club

Round 1

Quarterfinals

Semifinals

Final

Winner

 

 

 

 

 

 

 

1

OŠ Ludvika Pliberška

Aljaž Kirbiš

 

 

 

 

 

 

 

Aljaž Kirbiš

 

 

 

2

 

Bye 1

 

 

 

 

 

 

 

 

Klemen Puhek

 

 

3

OŠ Bojana Ilicha

Klemen Puhek

 

15-5

 

 

 

 

 

Klemen Puhek

 

 

 

4

 

Bye 5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klemen Puhek

 

5

OŠ Prežihovega Voranca

Dominik Pinterić

 

 

15-6

 

 

 

 

Dominik Pinterić

 

 

 

6

 

Bye 3

 

 

 

 

 

 

 

 

Dominik Pinterić

 

 

7

OŠ Bojana Ilicha

Brin Rautar

 

w.o.

 

 

 

 

 

Brin Rautar

 

 

 

8

 

Bye 7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klemen Puhek

9

OŠ Bojana Ilicha

Mark Žunkovič

 

 

 

15-9

 

 

 

Maksimiljan Marko

 

 

 

10

OŠ Prežihovega Voranca

Maksimiljan Marko

15-3

 

 

 

 

 

 

 

Maksimiljan Marko

 

 

11

 

Bye 4

 

15-10

 

 

 

 

 

Jaka Protič Žakelj

 

 

 

12

OŠ Franceta Prešerna Maribor

Jaka Protič Žakelj

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Maksimiljan Marko

 

13

 

Bye 6

 

 

w.o.

 

 

 

 

Nikolas Erdelji

 

 

 

14

OŠ Prežihovega Voranca

Nikolas Erdelji

 

 

 

 

 

 

 

 

Nikolas Erdelji

 

 

15

 

Bye 2

 

 

 

 

 

 

 

Bye

 

 

 

Dečki NEKAT -2000 - 2001

 

 

 

 

 

 

Badminton Tournament Planner - bwf.tournamentsoftware.com

 

 

 

 

 

 

Club

Round 1

Round 2

Quarterfinals

Semifinals

Final

Winner

 

 

 

 

 

 

 

 

1

OŠ Prežihovega Voranca

Jaka Korošak

 

 

 

 

 

 

 

 

Jaka Korošak

 

 

 

 

2

 

Bye 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mario Kuljevan

 

 

 

3

OŠ Bratov Polančičev

Žiga Zidarič

 

15-7

 

 

 

 

 

 

Mario Kuljevan

 

 

 

 

4

OŠ Bojana Ilicha

Mario Kuljevan

15-11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Luka Karner

 

 

5

OŠ Bojana Ilicha

Luka Karner

 

 

16-14

 

 

 

 

 

Luka Karner

 

 

 

 

6

OŠ Prežihovega Voranca

Žiga Moraus

15-13

 

 

 

 

 

 

 

 

Luka Karner

 

 

 

7

OŠ Ludvika Pliberška

Vid Vilec

 

15-8

 

 

 

 

 

 

Jan Kramberger

 

 

 

 

8

OŠ Kamnica

Jan Kramberger

15-7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Luka Karner

 

9

OŠ Bojana Ilicha

Uroš Ozbič

 

 

 

15-5

 

 

 

 

Luka Kavčevič

 

 

 

 

10

OŠ borcev za severno mejo

Luka Kavčevič

w.o.

 

 

 

 

 

 

 

 

Jurij Cerar

 

 

 

11

OŠ Draga Kobala Maribor

Jurij Cerar

 

15-5

 

 

 

 

 

 

Jurij Cerar

 

 

 

 

12

OŠ Franceta Prešerna Maribor

Luka Ferlež

15-5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Luka Plos

 

 

13

OŠ Toneta Čufarja

Nejc Kogler

 

 

15-13

 

 

 

 

 

Žan Trpin

 

 

 

 

14

OŠ Franca Rozmana – Staneta

Žan Trpin

15-12

 

 

 

 

 

 

 

 

Luka Plos

 

 

 

15

OŠ Prežihovega Voranca

Jaša Pavčič

 

15-4

 

 

 

 

 

 

Luka Plos

 

 

 

 

16

OŠ Bratov Polančičev

Luka Plos

15-4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Miha Velički

17

OŠ Toneta Čufarja

Vito Novak

 

 

 

 

15-7

 

 

 

Andraž Lesničar

 

 

 

 

18

OŠ Franceta Prešerna Maribor

Andraž Lesničar

15-9

 

 

 

 

 

 

 

 

Andraž Lesničar

 

 

 

19

OŠ Prežihovega Voranca

Gregor Porš

 

17-15

 

 

 

 

 

 

Marin Novak

 

 

 

 

20

OŠ Bojana Ilicha

Marin Novak

15-7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Andraž Lesničar

 

 

21

OŠ Franca Rozmana – Staneta

Bruno Kulaš

 

 

15-9

 

 

 

 

 

Vid Milakovič

 

 

 

 

22

OŠ Prežihovega Voranca

Vid Milakovič

15-8

 

 

 

 

 

 

 

 

Filip Marušič

 

 

 

23

OŠ Bojana Ilicha

Uroš Ozbič

 

15-13

 

 

 

 

 

 

Filip Marušič

 

 

 

 

24

OŠ Bratov Polančičev

Filip Marušič

w.o.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Miha Velički

 

25

OŠ borcev za severno mejo

Tomaž Granda

 

 

 

15-10

 

 

 

 

Miha Velički

 

 

 

 

26

OŠ Bojana Ilicha

Miha Velički

15-9

 

 

 

 

 

 

 

 

Miha Velički

 

 

 

27

OŠ Franceta Prešerna Maribor

Gal Hercog

 

16-14

 

 

 

 

 

 

Gal Hercog

 

 

 

 

28

OŠ Franca Rozmana – Staneta

Rok Spindler

15-10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Miha Velički

 

 

29

OŠ Prežihovega Voranca

Blaž Ivanovič

 

 

15-10

 

 

 

 

 

Urban Vernik

 

 

 

 

30

OŠ Toneta Čufarja

Urban Vernik

15-6

 

 

 

 

 

 

 

 

Urban Vernik

 

 

 

31

OŠ Bojana Ilicha

Matej Škerget

 

15-9

 

 

 

 

 

 

Matej Škerget

 

 

 

 

32

OŠ Bojana Ilicha

Matic Podlipnik

15-13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Deklice KAT - 2000 - 2001

 

 

Badminton Tournament Planner - bwf.tournamentsoftware.com

 

Club

Final

Winner

 

 

 

 

1

OŠ Franca Rozmana – Staneta

Urška Potočnik

 

 

 

 

Neža Frank

2

OŠ Bojana Ilicha

Neža Frank

22-20

 

 

 

 

 

Deklice NEKAT – 1998 -1999

 

 

 

 

 

 

Badminton Tournament Planner - bwf.tournamentsoftware.com

 

 

 

 

 

 

Club

Round 1

Round 2

Quarterfinals

Semifinals

Final

Winner

 

 

 

 

 

 

 

 

1

OŠ Bojana Ilicha

Rebeka Globevnik

 

 

 

 

 

 

 

 

Rebeka Globevnik

 

 

 

 

2

 

Bye 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaja Bračič

 

 

 

3

OŠ Franceta Prešerna Maribor

Kaja Bračič

 

15-13

 

 

 

 

 

 

Kaja Bračič

 

 

 

 

4

 

Bye 9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaja Bračič

 

 

5

OŠ Kamnica

Meta Klarič

 

 

15-2

 

 

 

 

 

Meta Klarič

 

 

 

 

6

 

Bye 5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Meta Klarič

 

 

 

7

 

Bye 20

 

 

 

 

 

 

 

 

Bye

 

 

 

 

8

 

Bye 13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaja Bračič

 

9

OŠ Franceta Prešerna Maribor

Sofia Markovič

 

 

 

15-2

 

 

 

 

Sofia Markovič

 

 

 

 

10

 

Bye 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sofia Markovič

 

 

 

11

OŠ Franca Rozmana – Staneta

Žaklin Bokan

 

w.o.

 

 

 

 

 

 

Žaklin Bokan

 

 

 

 

12

 

Bye 11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klara Hlade

 

 

13

 

Bye 28

 

 

w.o.

 

 

 

 

 

Bye

 

 

 

 

14

 

Bye 7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klara Hlade

 

 

 

15

OŠ Kamnica

Klara Hlade

 

 

 

 

 

 

 

 

Klara Hlade

 

 

 

 

16

OŠ Franca Rozmana – Staneta

Neža Šisernik

15-11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaja Bračič

17

 

Bye 16

 

 

 

 

15-6

 

 

 

Bye

 

 

 

 

18

 

Bye 17

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ana Škrinjar

 

 

 

19

 

Bye 8

 

 

 

 

 

 

 

 

Ana Škrinjar

 

 

 

 

20

OŠ borcev za severno mejo

Ana Škrinjar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lana Bernatovič

 

 

21

 

Bye 12

 

 

15-9

 

 

 

 

 

Lana Bernatovič

 

 

 

 

22

OŠ Bojana Ilicha

Lana Bernatovič

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lana Bernatovič

 

 

 

23

 

Bye 4

 

15-5

 

 

 

 

 

 

Valentina Merdaus

 

 

 

 

24

OŠ Prežihovega Voranca

Valentina Merdaus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nina Kolar

 

25

OŠ Bojana Ilicha

Urška Simonič

 

 

 

15-8

 

 

 

 

Urška Simonič

 

 

 

 

26

 

Bye 19

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Urška Simonič

 

 

 

27

 

Bye 6

 

 

 

 

 

 

 

 

Bye

 

 

 

 

28

 

Bye 25

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nina Kolar

 

 

29

 

Bye 10

 

 

15-9

 

 

 

 

 

Nina Kolar

 

 

 

 

30

OŠ Kamnica

Nina Kolar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nina Kolar

 

 

 

31

 

Bye 2

 

15-7

 

 

 

 

 

 

Arina Marin

 

 

 

 

32

OŠ Bojana Ilicha

Arina Marin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mentor ekipe: Džino Idžojtič

ČESTITAMO!

Za pravilno delovanje strani uporabljamo piškotke. Podrobne informacije..