STAREJŠI DEČKI DRUGI NA OBČINSKEM PRVENSTVU V ODBOJKI 17/18

image1S finalnim turnirjem v organizaciji naše šole je bilo zaključeno letošnje občinsko prvenstvo starejših dečkov v odbojki. Pred številnim občinstvom, na tribunah velike telovadnice, je odlično drugo mesto osvojila ekipa starejših dečkov naše šole. Ves čas turnirja so naši fantje (najmlajši na turnirju) prikazovali borbeno in zavidanja vredno tehnično raven odbojkarske igre. Izgubili so le proti zmagovalcem turnirja in se tudi uvrstili na področno raven tekmovanja.
Ekipa: Nejc Najdič, Rok Krebs, Timo Klinger, Bor Vran Benkovič, Tim Mendek, Leon Rudolf, David Godina, Liam Klinger, Gari Klenovšek, Leon Predan, Vale Predan, Rok Predan, Filip Kores Urlep, Lan Blagajac in Maj Najvirt Kolarič.

Mentor ekipe: Džino Idžojtič

Rezultati: 1. MESTO OŠ BRATOV POLANČIČEV
2. MESTO OŠ BOJANA ILICHA
3. MESTO OŠ PREŽIHOVEGA VORANCA

ČESTITAMO!

ozio_gallery_nano
Ozio Gallery made with ❤ by Open Source Solutions

Za pravilno delovanje strani uporabljamo piškotke. Podrobne informacije..