NAMIZNI TENIS 17/18 - EKIPA IN NEJC NAJDIČ NA STOPNIČKAH

IMG 3715Na občinskem in področnem prvenstvu osnovnih šol v namiznem tenisu, ki je bilo 21. 2. 2018 v Dvorani Tabor v Mariboru, so naši učenci in učenke dosegli imenitne dosežke. Nejc Najdič je osvojil drugo mesto na občinskem in drugo mesto na področnem prvenstvu. Z odlično igro in uvrstitvijo v četrtfinale je presenetil še Tim Podgorelec. Izkazala se je tudi naša ekipa, ki je po dramatični tekmi v polfinalu in uvrstitvijo v finale osvojila odlično drugo mesto. Sodelovalo je veliko število učencev in učenk iz Maribora in okolice.
Za našo šolo so igrali: Nejc Najdič, Jakob Rojs, Tim Podgorelec, Rok Brodnjak, Rok Frešer, Anton Martin Žagar, Marina Ferk, Maja Kolanović, Lira Pukl Verdel ter Ela Vlaisavljević.
Mentor: Džino Idžojtič

ČESTITAMO!

 

ozio_gallery_nano

Za pravilno delovanje strani uporabljamo piškotke. Podrobne informacije..