Nova slikaTudi v zimskem premoru mariborske nogometašice ne počivajo. Kot že leta poprej so se tudi letos udeležile močnega mednarodnega futsal turnirja ŽNK Agram v Zagrebu. Na 13. mednarodnem turnirju, ki je potekal med 10. in 18. januarjem, je mariborski klub sodeloval s štirimi selekcijami: U-13, U-15, kadetinjami in članice. Na turnirju so bile poleg domačink tudi predstavnice Črne Gore, Madžarske in Slovenije. Najuspešnejše so bile najmlajše nogometašice U-13, ki so prišle vse do finalne tekme turnirja. V finalu so izgubile proti Pomurju iz Beltincev.
V kategoriji U – 15 so dekleta osvojila 4. mesto. Dekleta Dinama so jih premagala z 1 : 0 kar je bil tudi edini resni strel na naša vrata. Za tretje mesto je Mariborčankam, za katere je nastopala naša učenka Pija Kovačič, zmanjkalo malo športne sreče saj so izgubile po streljanju kazenskih strelov. Pija je bila z desetimi zadetki najboljša strelka turnirja. Dekleta pa so prejela tudi pokal za fair play. Ostalim ekipam se v močni konkurenci žal ni uspelo uvrstiti v polfinale.