BUVODNa občinskem in področnem posameznem prvenstvu v badmintonu, ki je potekalo v ponedeljek, 13.2.2023 v organizaciji naše šole, so tekmovali učenci mariborskih in okoliških osnovnih šol.
Naši učenci in učenke so na izjemno množičnem in kakovostnem tekmovanju prikazali odlične igre in kar trikrat stali na stopničkah.
V kategoriji starejših in mlajših deklic so medalje osvojile kar tri naše učenke. Alja Senica (starejše deklice) je osvojila zlato, Alina Pukl (starejše deklice) in Mimi Merlak Borec (mlajše deklice) pa sta osvojili srebrni medalji. Izkazala sta se tudi Neja Senica (3.-4.mesto) ter Nio Jaušovec (5.mesto). Vse dobitnice medalj so se uvrstile na državno prvenstvo.
Mentor: Džino Idžojtič

Več slik najdete v naši spletni galeriji tukaj.

ČESTITAMO!

Stran uporablja piškotke
Za pravilno delovanje strani uporabljamo piškotke