IMG 6944Področno prvenstvu OŠ v alpskem smučanju in deskanju na snegu je letos potekalo na Snežnem stadionu pod Pohorjem. Tekmovali so mlajši in starejši učenci ter učenke mariborskih osnovnih šol. Tekmovanje je tudi tokrat zaznamovala množična udeležba.
Naši učenci in učenke so prikazali odlične in drzne vožnje. Ekipno so v veleslalomu osvojili izvrstno tretje mesto.
V veleslalomu so med posamezniki medalje osvojili med kategoriziranimi deklicami Mila Vlaisavljević (bron), med nekategoriziranimi starejšimi dečki Maksim Sladojević (srebro) in med nekategoriziranimi mlajšimi dečki Rok Kavnik (bron).
Pohvalo si zaslužijo tudi vsi ostali sodelujoči, ki so s svojimi vožnjami prav tako prispevali k ekipnemu uspehu šole. To so: Matija Petek, Matija Dušej, Hana Kovačič, Julija Tekavc, Elias Kristl, Jaša Kristanič, Kerim Latifić, Jurij Kušnik, Urban Globevnik, Mia Trojner, Ela Drevenšek, Maja Čač, Maruša Pipan, Ajda Morović in Iza Janžekovič. Med deskarji na snegu, pa je našo šolo zastopal Caleb Gary Wynn.

ČESTITAMO!

Več slik najdete v naši spletni galeriji tukaj.

Stran uporablja piškotke
Za pravilno delovanje strani uporabljamo piškotke