IMG 20240126 130717V petek, 26.1.2024, je šolska odbojkarska ekipa deklic, potovala v Hoče, na področno tekmovanje v odbojki. Kot občinske prvakinje so prvo tekmo odigrale z drugo uvrščeno šolo iz obmariborske regije, OŠ Slivnica. Tekmo so dobile z rezultatom 2:1.
V drugi tekmi sta se pomerili ekipi OŠ Ludvika Pliberška, kot drugo uvrščena ekipa z občinskega tekmovanja in OŠ Hoče. Tekmo je prepričljivo dobila slednja ekipa.
V finalu sta se tako zgolj za prestiž pomerili ekipa naše šole in zmagovalna ekipa druge tekme, OŠ Hoče. Obe ekipi sta si z zmago v svojih prvih igrah zagotovili napredovanje v četrtfinale državnega tekmovanja. Tudi proti našim dekletom so nasprotnice iz Hoč prikazale odlično igro in naša dekleta so morala priznati svoj prvi poraz v letošnjem tekmovanju v odbojki.

Na državnem četrtfinalnem tekmovanju se bo tako naša ekipa pomerila s prvouvrščeno ekipo iz pomurskega področja.

Čestitamo!

IMG 20240126 125421 1V ekipi so nastopile:
Živa in Maruša Pipan, Alina Pukl, Kristina Vuković, Larisa Podojstšek, Lucija Tertinek, Rona V. Sičanovič in Nejla Smajić.

Stran uporablja piškotke
Za pravilno delovanje strani uporabljamo piškotke