1707505085349Na področnem prvenstvu OŠ v alpskem smučanju in deskanju na snegu, ki je potekalo v sredo, 7. 2. 2024 so tekmovali učenci mariborskih osnovnih šol.


Naši učenci in učenke so na tekmovanju prikazali odlične vožnje. Ekipno so v alpskem smučanju osvojili PRVO mesto.


V alpskem smučanju so med posamezniki medalje osvojili med kategoriziranimi deklicami Julija Kolšek (srebro), med kategoriziranimi dečki Črt Snežič (zlato), med nekategoriziranimi mlajšimi deklicami Zala Šmarčan (zlato), med nekategoriziranimi mlajšimi dečki Jaša Kristanić (zlato) in Filip Kušnik (bron).

Pohvalo si zaslužijo tudi vsi ostali sodelujoči, ki so s svojimi vožnjami prav tako prispevali k ekipnemu uspehu šole. To so: Zoja Krois, Tia Šantl, Maruša Pipan, Mia Trojner, Ela Drevenšek, Ajda Morović, Maksim Šolaja, Elias Kristl, Jurij Kušnik, Urban Globevnik in Rok Kavnik. Med deskarji na snegu, pa sta našo šolo zastopala Lucija Šušteršič in Tom Pirih.

ČESTITAMO!

Stran uporablja piškotke
Za pravilno delovanje strani uporabljamo piškotke