IMG 20200129 122800Na občinskem prvenstvu OŠ v alpskem smučanju, ki je potekalo v sredo, 29.1.2020 so tekmovali učenci mariborskih osnovnih šol.
Naši učenci in učenke so na tekmovanju prikazali odlične vožnje. Ekipno so dečki osvojili prvo mesto, deklice pa drugo mesto.
Med posamezniki sta v kategoriji mlajših dečkov medalji osvojila Bor Vran Benkovič (zlato) in Maksim Sladojević (srebrno). V kategoriji starejših dečkov je medaljo osvojil Miha Lobnik (bronasto). V kategoriji starejših deklic pa je medaljo osvojila Brina Homšak (bronasto).
Pohvalo si zaslužijo tudi vsi ostali sodelujoči: Mila Vlaisavljević, Hana Kovačič, Ema Gorjup Zupančič, Neža Mahorič, Maša Katrašnik, Lea Pirih, Matija Dušej, Žiga Lovše, Matija Petek, Vid Kavnik, Maks Gorjup Zupančič, Lira Pukl, Milica Marković, Hana Snežič, Tilen Orešič, Matevž Petek in Miha Grgurevič.