PRI URAH ŠPORTA SPOZNAVAMO RAGBI

IMG 1358Da bi našim učencem in učenkam približali športe, ki so manj značilni za naše okolje, a so kljub temu zelo zanimivi in koristni ter imajo veliko tradicijo, smo v sodelovanju z RAGBI KLUBOM MARIBOR pripravili teden igranja ragbija. Od ponedeljka naprej učenci in učenke od 6. do 9. razreda, pod vodstvom izkušenih trenerjev ragbija in športnima pedagogoma naše šole, spoznavajo ta starodavni šport in vse njegove značilnosti, ki ugodno vplivajo na njihovo zdravje in skladen telesni in psihofizični razvoj. Ragbi postaja vse bolj popularen šport v Sloveniji in tudi v Mariboru. Vse učence in učenke pa vabimo, da se pridružijo vadbi ragbija, ki se izvaja v naši veliki telovadnici, v okviru interesne dejavnosti, vsak petek od 13.00 do 13.45.

Več slik najdete v naši spletni galeriji tukaj.

Pin It

Za pravilno delovanje strani uporabljamo piškotke. Podrobne informacije..