OŠBIJEVCI DRUGI NA PODROČNEM PRVENSTVU V ODBOJKI NA MIVKI 14/15

IMG 1980Ošbijeva ekipa starejših dečkov v odbojki na mivki je tekmovala na področnem prvenstvu osnovnih šol, ki je bilo v ponedeljek, 8.6.2015 na igriščih športnega parka v Zrkovcih. V konkurenci petih šolskih ekip je naša šola izgubila le eno srečanje in osvojila odlično drugo mesto. S tem dosežkom se je naša ekipa uvrstila v polfinale državnega prvenstva.

UVRSTITVE:
1. OŠ BRATOV POLANČIČEV  8 TOČK
2. OŠ BOJANA ILICHA             6 TOČK
3. OŠ DUŠANA FLISA             4 TOČKE

Ekipa: Urban Hafner, Jakob Košir, Janik Kvas, Žiga Strdin in Domen Pukl Kopinč.

Trener: Peter Možič

Mentor: Džino Idžojtič

IMG 1983  IMG 1986 IMG 1988   IMG 1984

Čestitamo!

Pin It

Za pravilno delovanje strani uporabljamo piškotke. Podrobne informacije..