POTOVANJE IN BIVANJE V VESOLJU

Spoštovani učenci, spoštovane učenke,

vljudno vabljeni h kreativnemu soustvarjanju

prihodnosti.

KLIK ZA VEČ INFORMACIJ

NAŠIM CILJEM NAPROTI

Da bi se na šoli počutili dobro in varno,

da bi bili strpni in odgovorni in bi s poštenim in

doslednim delom dosegli in presegli svoje cilje.

SKUPAJ TO ZMOREMO!

AKTIVNOSTI ZA BODOČE PRVOŠOLCE

Program bomo sproti prilagajali

epidemiološkim razmeram.

Z VESELJEM VAS PRIČAKUJEMO!

OŠBI VIRTUALNO

Šola je zgradba s štirimi stenami

in prihodnostjo vmes ...

VLJUDNO VABLJENI K OGLEDU!

IMG 2253Na občinskem posameznem prvenstvu osnovnih šol v badmintonu, ki je v četrtek, 21.10.2015 potekalo v telovadnici naše šole, je tekmovalo več kot 60 učencev in učenk.
Med najuspešnejšimi so bili ponovno učenci in učenke naše šole. Neža Frank in Nuša Ulrih sta v svojih starostnih kategorijah osvojili 1. mesti. Na zmagovalnih stopničkah so stali še Klea Jejčič Kremžar (2.mesto), Jure Rezar (2.mesto) ter Klemen Puhek (3.mesto). Dobro igro in rezultat so dosegli še: Jana Velički, Arne Šoštarič, Lan Tibaut, Yann Hernan in Maj Najvirt.
ČESTITAMO!

Več slik najdete v spletni galeriji tukaj.

REZULTATI:
Kategorizirane 2001
1 Neža Frank 2 2 4 - 0 44 - 27
2 Zala Žuran 1 2 2 - 2 40 - 34
3 Neža Kramarič 0 2 0 4 21 - 44


Kategorizirani 2001
1 Klemen Lesničar 2 2 4 0 44 - 27
2 Miha Masten 1 2 2 - 2 38 - 31
3 Klemen Puhek 0 2 0 4 20 - 44


Nekategorizirane 2003
1 Nuša Ulrih 2 2 2 - 0 30 - 17
2 Ema Verdonik 1 2 1 - 24 - 25
3 Petja Drame 0 2 0 - 2 18 - 30
Nekategorizirani 2003


1. Aljaž Kirbiš OŠ Ludvika Pliberška
2. Jure Rezar OŠ Bojana Ilicha
3. Aleks Milojevič OŠ Ludvika Pliberška
3. Jaka Protič Žakelj OŠ Franceta Prešerna
5. Maj Premzl OŠ Tabor I
6. Jaka Oberlajt OŠ borcev za severno mejo


Nekategorizirane 2001
1. Mendi Štritof OŠ Kamnica
2. Klea Jejčič Kremžar OŠ Bojana Ilicha
3. Vita Foster OŠ Tabor I
3. Pia Pukšič OŠ Ludvika Pliberška
5. Klara šmigoc OŠ Franceta Prešerna
6. Eva Čokolič OŠ Tabor I


Nekategorizirani 2001
1. Andraž Lesničar OŠ Franceta Prešerna
2. Gal Hercog OŠ Franceta Prešerna
3. Lan sevčnikar OŠ Limbuš
3. Timotej Maček Štuhec OŠ Kamnica
5. Matija Žel OŠ Kamnica
6. Arne Šoštarič OŠ Bojana Ilicha

MENTOR: Džino Idžojtič

Stran uporablja piškotke
Za pravilno delovanje strani uporabljamo piškotke