JANA VELIČKI TRETJA NA PODROČNEM PRVENSTVU V NAMIZNEM TENISU 15/16

IMG 2362V Dvorani Tabor je potekalo občinsko ter področno prvenstvo osnovnih šol v namiznem tenisu. Naši učenci in učenke so ponovno prikazali kvalitetno igro, saj so nudili dober odpor tudi najboljšim. V kategoriji starejših deklic je Jana Velički osvojila bronasto odličje, Lan Tibaut pa je v isti kategoriji osvojil 5. mesto. Odlično četrto mesto je osvojila še naša mešana ekipa. Sodelovalo je veliko število učencev in učenk iz Maribora in okolice.

Za našo šolo so igrali: Jana Velički, Naja Pečovnik Wutt, Lan Tibaut, Dominik Žagar, Matej Prislan, Luka Riedl in Tim Podgorelec.

 Mentor: Džino Idžojtič                              

                                                               ČESTITAMO!

Več slik najdete v naši spletni galeriji tukaj.

Za pravilno delovanje strani uporabljamo piškotke. Podrobne informacije..