OŠBIJEVCI TRETJI IN ČETRTI NA PODROČNEM EKIPNEM PRVENSTVU OŠ V BADMINTONU 15/16

IMG 2426Na finalu področnega prvenstva osnovnih šol v badmintonu, ki je bilo v sredo, 2.3.2016 v telovadnici naše šole, je sodelovalo 8 najboljših ekip mariborskih in okoliških osnovnih šol. Šole so tekmovale v konkurenci registriranih ter konkurenci neregistriranih tekmovalcev.
Med neregistriranimi tekmovalci je ekipa naše šole že četrto leto zapored stala na stopničkah in s tem upravičila sloves ene izmed favoritinj tekmovanja. Odlično se je odrezala tudi naša ekipa registriranih tekmovalcev (najmlajši na tekmovanju), ki je osvojila četrto mesto. Uspeh naših dveh ekip je dopolnila tudi brezhibna organizacija tekmovanja.
Registrirani tekmovalci: Klemen Puhek, Maj Najvirt, Filip Dugonik, Neža Frank, Jana Velički in Naja Pečovnik Wutt.
Neregistrirani tekmovalci: Arne Šoštarič, Jure Rezar, Lan Tibaut, Klea Jejčič Kremžar, Nuša Ulrih in Barbara Globevnik.

 IMG 2428 IMG 2429 

Mentor: Džino Idžojtič

ČESTITAMO!

Za pravilno delovanje strani uporabljamo piškotke. Podrobne informacije..