OŠBIJEVCI OBČINSKI EKIPNI PRVAKI V BADMINTONU 16/17

IMG 2850Na občinskem ekipnem prvenstvu v badmintonu, ki je bilo v torek, 22.11.2016 v veliki telovadnici naše šole, je tekmovalo enajst najboljših ekip mariborskih osnovnih šol. Tekmovali so v kategoriji registriranih in kategoriji neregistriranih igralcev.
Med neregistriranimi ekipami (šteje za tekmovanje najšportnejših šol) se je ekipa naše šole dobro odrezala ter osvojila peto mesto. Ekipa registriranih igralcev naše šole je uspeh še nadgradila z odličnim prvim mestom.
S tem uspehom se je ekipa registriranih igralcev uvrstila na področno prvenstvo, ki bo v prihodnjih dneh organizirano na naši šoli.
Ekipa neregistriranih: Arne Šoštarič, Jure Rezar, Nuša Ulrih in Metka Supej in Filip Dugonik.

Ekipa registriranih: Klemen Puhek, Maj Najvirt Kolarič, Neža Frank, Jana
Velički ter Jaša Protner.

Mentor ekipe: Džino Idžojtič

ČESTITAMO!

Pin It

Za pravilno delovanje strani uporabljamo piškotke. Podrobne informacije..