BADMINTON - POSAMEZNO OBČINSKO PRVENSTVO OŠ 18/19

IMG 4281Na občinskem posameznem prvenstvu mariborskih osnovnih šol v badmintonu, ki je v sredo, 24.10.2018 potekalo v organizaciji naše šole, je v različnih starostnih kategorijah tekmovalo več kot 70 učencev in učenk.
Tudi letos so bili med najuspešnejšimi udeleženci tekmovanja učenci in učenke naše šole. Filip Dugonik, Jakob Rojs, Gašper Bastič, Žiga Dolinšek in Tinkara Ulrih so v svojih starostnih kategorijah osvojili 1. mesta. Na zmagovalnih stopničkah so stali še: Nejc Najdič (2.mesto), Ana Julija Ažnoh (3.mesto), Lira Pukl Verdel (3.mesto) ter Jaša Protner (4.mesto). Dobro igro in rezultat so dosegli še: Filip Kores Urlep, Ela Vlaisavljević, Ela Železnik, Luša Wutt Pečovnik ter Hana Snežič.
ČESTITAMO!


REZULTATI:
UČENCI
Kategorizirane 2004
1 Filip Dugonik OŠ Bojana Ilicha
2 Jurij Švagerl OŠ Rada Robiča
3 Gašper Bastič OŠ Bojana Ilicha
4. Jaša Protner OŠ Bojana Ilicha
Kategorizirani 2006
1 Gašper Bastič OŠ Bojana Ilicha
2 Julij Vodan Jecelj OŠ Franca Rozmana Staneta
Nekategorizirani 2004
1 Jakob Rojs OŠ Bojana Ilicha
2 Niki Polanec OŠ Draga Kobala
3 Nik Špacapan OŠ Franca Rozmana Staneta
Nekategorizirani 2006
1. Žiga Dolinšek OŠ Bojana Ilicha
2. Nejc Najdič OŠ Bojana Ilicha
3. Andrej Pec OŠ Prežihovega Voranca
UČENKE
Nekategorizirane 2006
1. Tinkara Ulrih OŠ Bojana Ilicha
2. Pia Petelinšek OŠ Franceta Prešerna
3. Ana Julija Ažnoh OŠ Bojana Ilicha
3. Lira Pukl Verdel OŠ Bojana Ilicha
5. Hana Snežič OŠ Bojana Ilicha
5. Ela Vlaisavljević OŠ Bojana Ilicha

MENTOR: Džino Idžojtič

{oziogallery 1036}

Za pravilno delovanje strani uporabljamo piškotke. Podrobne informacije..