NAMIZNI TENIS - PODROČNO PRVENSTVO OŠ 18/19

IMG 4584Na področnem prvenstvu osnovnih šol v namiznem tenisu, ki je bilo 21.2.2019 v Dvorani Tabor v Mariboru, so v izredno močni in številni konkurenci naši učenci in učenke posegli po odličnih dosežkih. Žiga Dolinšek je osvojil peto mesto na občinskem in peto mesto na področnem prvenstvu. Izkazala se je tudi naša ekipa, ki je po dramatični tekmi v polfinalu in še bolj napeti tekmi za tretje mesto, osvojila odlično četrto mesto. Sodelovalo je veliko število učencev in učenk iz Maribora in okolice.
Za našo šolo so igrali: Nejc Najdič, Žiga Dolinšek, Maks Gorjup Zupančič, Tim Mendek, Miran Ferk, Marina Ferk, Maja Kolanović, Lira Pukl Verdel, Hana Snežič ter Tinkara Ulrih.

{oziogallery 1059}

ČESTITAMO!
Mentor: Džino Idžojtič

Za pravilno delovanje strani uporabljamo piškotke. Podrobne informacije..