POUK ŠPORTA SMO POPESTRILI Z VESLANJEM NA ERGOMETRIH

IMG 4717V okviru vsakoletnega sodelovanja z veslaškim klubom DRAVSKE ELEKTRARNE MARIBOR smo našim učencem in učenkam tudi v letošnjem šolskem letu pripravili teden veslanja na simulatorjih. Učenci tako na lastni koži spoznajo kako zdrav, pester, zanimiv in tudi naporen je lahko veslaški trening.
Od ponedeljka naprej učenci in učenke od 6. do 9. razreda, pod vodstvom izkušenih trenerjev in športnima pedagogoma naše šole, spoznavajo veslaški šport in vse njegove značilnosti, ki ugodno vplivajo na njihovo zdravje in skladen telesni razvoj. Veslanje na simulatorjih je športna panoga, ki zna biti zelo primerna vadbena dejavnost, še posebej v zimskem času, ko so vadbene možnosti otežene in tudi na vodi ni možno veslati.
Organizirano je tudi tekmovanje v veslanju na 250 m. Tekmovanje bo služilo kot izbor za šolsko ekipo, ki bo tekmovala na državnem prvenstvu osnovnih šol v Mariboru (OŠ Franca Rozmana Staneta).

 {oziogallery 1085}

Za pravilno delovanje strani uporabljamo piškotke. Podrobne informacije..