BADMINTON - OŠBIJEVCI OBČINSKI PRVAKI 19/20

IMG 5348Na občinskem ekipnem prvenstvu v badmintonu, ki ga je v sredo, 20.11.2019 organizirala naša šola, je sodelovalo deset najboljših badmintonskih ekip mariborskih osnovnih šol. Naši dve ekipi (nekategorizirani in kategorizirani) sta dosegli izvrsten uspeh.
Med nekategoriziranimi igralci (šteje za tekmovanje najšportnejših šol) se je ekipa naše šole odlično odrezala in osvojila prvo mesto. Ekipa naših kategoriziranih igralcev je uspešnost naše šole še dopolnila ter osvojila odlično drugo mesto.
S tem uspehom sta obe ekipi uvrščeni na področno prvenstvo, ki bo v decembru prav tako organizirano v telovadnici naše šole.

Ekipa nekategoriziranih: Ana Julija Ažnoh, Tinkara Ulrih, Luša Wutt Pečovnik, Nejc Najdič in
Žiga Dolinšek.

Ekipa kategoriziranih: Ela Vlaisavljević, Ela Železnik, Hana Snežič, Lira Pukl, Miha Lobnik,
Rok Krebs ter Gašper Bastič.
.
Mentor ekipe: Džino Idžojtič

ČESTITAMO!

Več slik najdete v naši spletni galeriji tukaj.

Za pravilno delovanje strani uporabljamo piškotke. Podrobne informacije..