BADMINTON ZA RADOVEDNE IN NADARJENE

IMG 5382V četrtek smo v šolski telovadnici pripravili športni dogodek, ki je nagovarjal športno radovedne ter nadarjene učence naše šole. Tokrat smo izbrali badminton, ki je med učenci zelo priljubljena športna panoga z zelo dolgo zgodovino vadbe na naši šoli. Temu primerni so tudi uspehi, ki jih dosegamo na občinskih, področnih in državnih tekmovanjih.
Vadbe se je udeležilo 22 učencev višje stopnje, ki so ob mentorstvu učitelja športa Džina Idžojtiča in pomoči učenca ter večkratnega občinskega prvaka Gašperja Bastiča, spoznavali zahtevnejše prvine badmintona. Po dveh zanimivih in pestrih urah vadbe so učenci zadovoljni odšli domov.
V januarju 2020 načrtujemo še podobno zvedbo namiznega tenisa.

Več slik v naši spletni galeriji tukaj.

Za pravilno delovanje strani uporabljamo piškotke. Podrobne informacije..