ODBOJKA - STAREJŠI DEČKI UVRŠČENI V OBČINSKO FINALE 19/20

 1.MESTO ST. DECKI POLF. OBCIN 19 20

OŠBIJEVA ekipa starejših dečkov v odbojki je uspešno tekmovala na polfinalu občinskega prvenstvu osnovnih šol v odbojki za šolsko leto 19/20. Tekmovanje je potekalo v organizaciji naše šole. V konkurenci treh šolskih ekip (OŠ Leona Štuklja, OŠ Borcev za severno mejo in OŠ Bojana Ilicha) je naša ekipa premagala obe nasprotni ekipi in osvojila odlično prvo mesto. S tem dosežkom je naša ekipa starejših dečkov potrdila nastop na finalnem turnirju štirih najboljših občinskih ekip.

Ekipa: Nejc Najdič, Timo Klinger, Liam Klinger, Marko Hafner, Bor Vran Benkovič, Rok Krebs, Leon Predan, Valentin Predan, Maksim Sladojević, Mihael Zečević, Filip Podjavoršek in Filip Krajnc.

Mentor: Džino Idžojtič

Čestitamo!

Za pravilno delovanje strani uporabljamo piškotke. Podrobne informacije..