BADMINTON POSAMEZNO 19/20 - ŽIGA, NEJC IN GAŠPER NA STOPNIČKAH

IMG 5404Na področnem posameznem prvenstvu v badmintonu, ki je potekalo v torek, 17.12.2019 v organizaciji naše šole, so tekmovali učenci mariborskih in okoliških osnovnih šol, ki so na občinskem tekmovanju osvojili prva tri mesta. 
Naši učenci in učenke so na tekmovanju prikazali odlične igre in kar trikrat stali na stopničkah.
V kategoriji starejših dečkov so medalje osvojili naslednji naši učenci: Žiga Dolinšek (zlato), Nejc Najdič (srebrno) ter Gašper Bastič (bronasto). V kategoriji starejših deklic je odlično igro prikazala Ana Julija Ažnoh in osvojila 5. mesto. Vsi dobitniki medalj so se uvrstili na državno prvenstvo.
Mentor: Džino Idžojtič

 ČESTITAMO!

Za pravilno delovanje strani uporabljamo piškotke. Podrobne informacije..