MINI-ODBOJKA-2010-11-2.MESTO-DEKIS turnirjem v mini odbojki, ki je odločal o končni uvrstitvi osnovnih šol v mariborski občini za šolsko leto 2010/11, je odlično drugo mesto osvojila ekipa dečkov naše šole. V organizaciji naše šole je v telovadnici na dveh igriščih tekmovalo pet ekip dečkov od 1. do 5. razreda. Pokazali so borbeno in zavidanja vredno tehnično raven odbojkarske igre.

V odločilni tekmi so naši dečki premagali OŠ Tabor 1 in osvojili pokal za drugo mesto.

Ekipa: Urban Hafner, Domen Pukl Kopinc, Jakob Andric, Vito Andric, Jakob Karakaš, Jakob Košir, Miha Kajzer, Jure Jovanovič, Žan Ul in Janik Kvas.

Ekipo je vodil Matjaž Hafner.

Rezultati:

P. Voranca : Malečnik     2 / 1                                    Uvrstitev:

Malečnik : B. Ilicha 0 / 3

B. Ilicha :  P. Voranca        3 / 0                                    1.  B. Polančičev                8 / 1

Malečnik : B. Polančičev  0 / 3                                  2.  B. Ilicha                         10 / 2

B. Ilicha : Tabor 1                3 / 0                                    3.  Tabor 1                            6 / 3

Tabor 1 : P. Voranca         3 / 0                                    4.  P. Voranca                      2 / 10

B. Ilicha : B. Polančičev  1 / 2                                      5.  Malečnik                         1 / 11

Tabor 1 : Malečnik            3 / 0

P. Voranca : B. Polančičev  0 / 3