OBČINSKO IN PODROČNO EKIPNO PRVENSTVO OŠ V ATLETIKI 11/12

Na atletskem stadionu Poljane se je dne 29.9.2011 odvijalo ekipno občinsko in področno prvenstvo v atletiki za dečke in deklice.

Naši učenci so dosegli odlične uvrstitve in presegli pričakovanja, še posebej, ker so bili mlajši od učencev drugih osnovnih šol.

Nekaj vidnejših uvrstitev:

Nika Bezjak – 1.mesto v teku na 1000 m

Simon Matej Podgoršek – 2.mesto v teku na 1000 m

Melisa Kacjan – 2.mesto v metu vortexa

Urban Puhek – 5.mesto v metu krogle

Nela Marin – 5.mesto v metu vortexa

 

Mentorja: Džino Idžojtič in Dušan Štuhec

 

REZULTATI:

Dečki

starejši učenci, 60 m skupno

Uvr. Št.št. Priimek in ime Šola Letnik Rezultat Točke

1. VELKNER PRIMOŽ S. KLAVORE 1997 7,77 1180

2. PLAJNŠEK ANEJ S. KLAVORE 1997 8,26 1024

3. MUSTER MIHA SLADKI VRH 1997 8,27 1021

4. JURIČ TIMOTEJ OŠ SLIVNICA 1998 8,37 991

5. KLAJNŠEK ŽIGA A. BESEDNJAKA 1997 8,55 940

6. ŠOŠTERIČ MATEJ R. ROBIČA 1998 8,65 912

7. KROPE MATIJA P. VORANCA MB 1997 8,67 906

8. BEGUŠ JOŠT TABOR 1 1997 8,70 897

9. ŠTERMAN LUKA TABOR 1 1997 8,72 892

10. PAVLIČ TIN B. ILICHA 1997 8,74 886

11. RUHITEL KLEMEN SVETA ANA 1998 8,90 842

12. RADUHA PETERNELJ MARK SLADKI VRH 1997 8,92 836

13. VOLMAIER JURE SVETA ANA 9,01 810

14. DUH MARK A. BESEDNJAKA 1997 9,09 789

15. GLAVNIK MATJAŽ B. ILICHA 1998 9,14 775

16. SAVEC BENJAMIN SLADKI VRH 1999 9,17 767

17. DEŽMAN MATIC TABOR 1 1997 9,28 739

18. JAGODIČ NIK P. VORANCA MB 1997 9,34 724

19. BREGAN BERNARD OŠ SLIVNICA 1999 11,14 337

ŠRAJ ŠIMEN R. ROBIČA 1997 NN

starejši učenci, 300 m skupno

Uvr. Št.št. Priimek in ime Šola Letnik Rezultat Točke

1. KOLAR TIM S. KLAVORE 1997 43,36 1004

2. NOVAK BLAŽ SVETA ANA 1997 44,62 949

3. GOMILŠEK SAMO MAKS DURJAVA 1997 45,13 928

4. ŽALER NEJC P. VORANCA MB 1998 45,17 926

5. FLIS ŽAN TABOR 1 2001 45,24 923

6. RAMOT ALJAŽ OŠ SLIVNICA 1999 45,37 917

7. FLORJANČIČ DRAŠLER LUKA TABOR 1 1998 46,00 891

8. PERKO UROŠ SLADKI VRH 1999 46,19 883

9. MEGLIČ JURE S. KLAVORE 1999 46,88 855

10. JAGER NEJC SLADKI VRH 2000 48,16 803

11. PODREKAR TADEJ P. VORANCA MB 1998 48,60 785

12. FUGINA LUKA GAL B. ILICHA 1997 49,19 762

13. GRUBELIČ KLEMEN P. VORANCA MB 1998 50,56 709

14. ORNIK MIHA A. BESEDNJAKA 1997 50,57 708

15. RUPNIK MARKO R. ROBIČA 1997 51,28 682

16. ZEMLJIČ SIMON SVETA ANA 1998 51,66 667

17. BEZJAK ŽIGA SLADKI VRH 1999 52,17 648

18. DERVIŠEVIĆ JASMIN S. KLAVORE 1999 52,20 647

19. GLAVNIK ANDREJ B. ILICHA 2000 53,92 585

20. HORVAT ROK A. BESEDNJAKA 1997 59,22 408

VEDLIN VID TABOR 1 1998 DIS

RIHTER MARKO R. ROBIČA 1997 NN

starejši učenci, 1000 m

Uvr. Št.št. Priimek in ime Šola Letnik Rezultat Točke

1. 40 MUKEJALER JAKOB SVETA ANA 1997 3:25,04 844

2. 69 PODGORŠEK SIMON MATEJ B. ILICHA 1998 3:25,05 844

3. 1 KOSI LUKA A. BESEDNJAKA 1997 3:25,18 843

4. 71 HABULIN NEJC TABOR 1 1998 3:26,13 835

5. 70 ŽOHAR VID SLADKI VRH 1999 3:26,61 830

6. 64 KOLAR ROBNIK PATRIK TABOR 1 1998 3:29,08 809

7. 72 ŽMAVC MATEJ SLADKI VRH 1998 3:29,58 804

8. 65 BAJC TIMOTEJ R. ROBIČA 1997 3:30,13 800

9. 49 RAMŠAK DENIS SVETA ANA 1999 3:35,56 753

10. 46 KRIŽMAN SIMON B. ILICHA 1998 3:37,69 735

11. 67 NIKL NIKI SLADKI VRH 2000 3:40,16 715

12. 63 KOROŠA SAŠO TABOR 1 1999 3:41,56 704

13. 45 ZAGORANSKI UROŠ P. VORANCA MB 1998 3:43,22 690

14. 3 VORŠE TIM P. VORANCA MB 1998 3:45,30 673

15. 59 LUKMAN BLAŽ A. BESEDNJAKA 1997 3:51,68 624

16. 66 CEGNAR ŽAN SVETA ANA 1997 3:56,18 590

17. 73 ŽEL ALJAŽ P. VORANCA MB 1999 3:58,45 573

18. 50 VUKELIČ VID S. KLAVORE 2000 3:59,36 566

19. 55 PODJAVORŠEK JAKOB B. ILICHA 2000 4:03,72 535

20. 61 RIJAVEC IZIDOR S. KLAVORE 2000 4:46,97 272

KOVAČEC TIM S. KLAVORE 2000 NN

KUZMIČ NEJC R. ROBIČA 1997 NN

starejši učenci, višina

Uvr. Št.št. Priimek in ime Šola Letnik Rezultat Točke

1. RAJŠP FRANC SLADKI VRH 1997 1,40 791

2. IVNIK MIHAEL S. KLAVORE 1997 1,40 791

3. HERMAN ALJAŽ TABOR 1 1998 1,35 746

4. PERŠON ANDRAŽ P. VORANCA MB 1997 1,30 702

4. SEŠELJ NINO S. KLAVORE 1997 1,30 702

4. BIBIČ ŽAN P. VORANCA MB 1998 1,30 702

7. PRAJNER TIN S. KLAVORE 1997 1,30 702

7. KREBS NIK B. ILICHA 1998 1,30 702

9. ČOPI ŽIGA TABOR 1 1997 1,30 702

9. KARNET ŽAN R. ROBIČA 1998 1,30 702

11. GOLOB ŽAN SLADKI VRH 1999 1,25 657

11. FANEDL TADEJ P. VORANCA MB 1997 1,25 657

13. BRAČKO MITJA SLADKI VRH 1997 1,25 657

14. KRALJ MITJA A. BESEDNJAKA 1997 1,15 570

SOČE LAN TABOR 1 1997 NR

ROJS ŽIGA A. BESEDNJAKA 1997 NR

MARKOVIČ JURE R. ROBIČA 1997 NN

starejši učenci, daljina

Uvr. Št.št. Priimek in ime Šola Letnik Rezultat Točke

1. OZIMIOČ ROK SLADKI VRH 1997 5,10 923

2. ŽIŽEK KEVIN SLADKI VRH 1998 4,92 882

3. NIKL DENIS SVETA ANA 1997 4,80 855

4. KRAJNC MITJA R. ROBIČA 1999 4,76 846

5. DUKARIČ MARKO A. BESEDNJAKA 1997 4,60 809

6. GRUBIŠIČ TONIO TABOR 1 1997 4,55 798

7. ŽNIDARIČ MATEJ B. ILICHA 1997 4,52 791

8. KRASNIQI ALTIN A. BESEDNJAKA 1997 4,40 763

9. ŠIMENKO LALIČ TILEN P. VORANCA MB 1998 4,28 736

10. SLANA AMADEJ TABOR 1 1999 4,26 731

11. DEDIĆ JASMIN S. KLAVORE 1999 4,17 710

12. GLAVIČ MARKO B. ILICHA 1998 4,00 671

13. DONKO DENIS SLADKI VRH 1998 3,98 666

14. BRAČKO BRIN S. KLAVORE 2000 3,90 648

15. PERNEK RENE R. ROBIČA 2000 3,86 639

16. KROJS MATEJ P. VORANCA MB 1998 3,74 611

17. BREZNIK TIAN B. ILICHA 1998 3,72 606

18. NOVAKOVIČ LUKA TABOR 1 1998 3,61 580

BREŠAR MIHA P. VORANCA MB 1997 NN

starejši učenci, krogla

Uvr. Št.št. Priimek in ime Šola Letnik Rezultat Točke

1. BELŠAK NEJC S. KLAVORE 1997 11,33 968

2. KOPUN ANEL A. BESEDNJAKA 1997 11,26 961

3. BOŽNIK DOMINIK A. BESEDNJAKA 1997 10,01 848

4. JARC MARTIN TABOR 1 1997 9,82 830

5. PUHEK URBAN B. ILICHA 1997 9,43 792

6. GUNGL ALEN SLADKI VRH 1997 9,02 752

7. ZGUBIČ JURE P. VORANCA MB 1997 9,01 751

8. SOMER GEORGE SVETA ANA 8,98 748

9. HUSNJAK RENE TABOR 1 1998 7,81 629

10. HERCOG HUTLER MIHA SLADKI VRH 1997 7,71 618

11. PROHART PETER TABOR 1 1997 7,69 616

12. KUHTA LUKA S. KLAVORE 1997 7,63 610

13. SIKOŠEK ALJOŠA P. VORANCA MB 1997 7,44 590

14. PLOTAJS BENJAMIN SLADKI VRH 1999 7,40 585

15. LEMPL MITJA B. ILICHA 1998 7,34 579

16. ŠINKOVEC TIM R. ROBIČA 1998 7,30 575

17. ŠIKMAN MATIJA R. ROBIČA 1998 6,88 529

KRIVEC TADEJ R. ROBIČA 1997 NN

starejši učenci, vortex

Uvr. Št.št. Priimek in ime Šola Letnik Rezultat Točke

1. PUHEK ALJAŽ A. BESEDNJAKA 1997 56,87 909

2. LUKOVIĆ TILEN S. KLAVORE 1997 56,58 905

3. LAMPRET MITJA P. VORANCA MB 1998 56,22 900

4. ŠENEKAR GAJ R. ROBIČA 1998 54,45 875

5. URBANCL AMADEJ R. ROBIČA 1997 54,36 874

6. ŠIJANEC MIHA B. ILICHA 1998 52,06 841

7. JEFTIČ MILAN B. ILICHA 1997 51,41 831

8. LIČEN TIM R. ROBIČA 1997 51,37 830

9. DOVER LUKA B. ILICHA 1997 51,14 827

10. MIKLOŠIČ NEJC P. VORANCA MB 1998 50,70 821

11. BUDJA IZIDOR TABOR 1 2000 47,80 777

12. KLAUZNER MARIO SLADKI VRH 1998 47,60 774

13. BREG TOMAŽ SLADKI VRH 1997 47,04 766

14. DEBEVC JERNEJ TABOR 1 1997 46,99 765

15. VODOPIVEC TIMOTEJ A. BESEDNJAKA 46,52 758

16. LOVRENČIČ ŽAN OŠ SLIVNICA 45,79 746

17. ŽAGAVEC ALJAŽ TABOR 1 1998 45,45 741

18. SAVEC ALEN SVETA ANA 1999 45,13 736

19. PETROVIČIČ RENE SVETA ANA 1998 44,41 725

20. RIZVANAJ REDŽEP S. KLAVORE 1999 39,79 651

21. ORNIK SANDI SLADKI VRH 1997 33,03 538

22. KETIŠ NINO SVETA ANA 1997 31,68 515

BELŠAK NEJC S. KLAVORE 1997 NN

ORNIK MIHA A. BESEDNJAKA 1997 NN

Deklice

starejše učenke, 60 m skupno

Uvr. Št.št. Priimek in ime Šola Letnik Rezultat Točke

1. ZAVEC NADJA JANKO PADEŽNIK 8,15 1172

2. BOŽIČ TINA 2. OŠ SL. BISTRICA 1998 8,22 1148

3. POMBERG EVA SVETA ANA 1997 8,78 971

4. FIFER ANA 2. OŠ SL. BISTRICA 1997 8,89 937

5. RUDL MOJCA R. ROBIČA 1997 8,95 919

6. KAUČIČ KAJA SLADKI VRH 2000 9,01 899

7. POZNIČ KLARA TABOR 1 1998 9,14 861

8. RAK MARUŠA R. ROBIČA 1998 9,22 838

9. HORVAT KATJA SLADKI VRH 1999 9,33 807

10. BEVK ANA P. VORANCA MB 1997 9,36 799

11. LIČINA DAŠA TABOR 1 1998 9,42 782

12. DVORŠAK NEŽA TABOR 1 1999 9,44 776

13. KOŠTI NUŠA SLADKI VRH 1999 9,56 745

14. MERDAUS VALENTINA P. VORANCA MB 1997 9,57 743

15. ZALA ŠEŠKO R. ROBIČA 2000 9,78 687

16. KNEZAR NINA S. KLAVORE 2000 9,80 682

17. VUKELIČ MANCA S. KLAVORE 1997 10,02 625

18. SENEKOVIČ KATRIN SVETA ANA 1997 10,03 622

19. LORENČIČ EMA B. ILICHA 1997 10,32 553

20. DVANAJŠČAK ANASTASIJA A. BESEDNJAKA 1999 10,37 541

21. SLAPNIK EVA A. BESEDNJAKA 1998 10,41 532

22. IVANUŠA NIKA S. KLAVORE 1999 13,66 40

23. KUKOVEC TAJA A. BESEDNJAKA 1998 14,63 1

OGOREVC MAŠA P. VORANCA MB 1998 NN

starejše učenke, 300 m skupno

Uvr. Št.št. Priimek in ime Šola Letnik Rezultat Točke

1. MOŽIČ NASTJA SELNICA OB DRAVI 1997 47,36 960

2. ŽIŽEK KIM SLADKI VRH 2000 47,76 943

3. KOVAČEK NINA 2. OŠ SL. BISTRICA 1998 51,10 805

4. PEŠUT IRINA P. VORANCA MB 2000 51,42 792

5. BARANAŠIČ ŠPELA SLADKI VRH 1998 52,47 751

6. KERMAVC MAŠA P. VORANCA MB 1999 52,77 739

7. GLOBOVNIK EMA 2. OŠ SL. BISTRICA 1998 53,14 725

8. ŽNUDERL URŠKA SLADKI VRH 1998 53,34 717

9. BOŠTJANČIČ NIKA TABOR 1 2000 55,50 636

10. GLOBEVNIK REBEKA B. ILICHA 1998 55,56 634

11. DUŠEJ TEJA S. KLAVORE 2000 56,19 611

12. GOSTINČAR ŽIVA B. ILICHA 1999 56,46 601

13. KRIŽANEC LANA R. ROBIČA 2000 56,48 601

14. ŠEŠKO ZALA R. ROBIČA 2000 56,63 595

15. TOPLAK HEIDI TABOR 1 2000 59,08 510

16. AHAČIČ PARTLIČ BRINA A. BESEDNJAKA 1999 1:00,73 455

KERMAVC NIKA P. VORANCA MB 1999 DIS

KOREN ANJA A. BESEDNJAKA 1998 DIS

ŠILEC PIJA R. ROBIČA 1999 DIS

VORIH NIKA TABOR 1 1997 DIS

KOTNIK TAMARA A. BESEDNJAKA 1997 NN

starejše učenke, 1000 m

Uvr. Št.št. Priimek in ime Šola Letnik Rezultat Točke

1. 54 BEZJAK NIKA B. ILICHA 1998 3:17,40 1079

2. 5 TRAJKOVIČ GALA 2. OŠ SL. BISTRICA 1998 3:19,26 1062

3. 44 BOBIČ TEJA S. KLAVORE 1999 3:33,29 936

4. 6 HEINRICH EVA TABOR 1 2000 3:38,09 895

5. 2 TOMŠIČ NIKA R. ROBIČA 2000 3:39,80 881

6. 61 KOMAN ANJA SLADKI VRH 1999 3:42,63 857

7. 56 GERIČ NAJA P. VORANCA MB 1997 3:43,71 848

8. 66 ŠKOBALJ SATJA TABOR 1 2000 3:43,84 847

9. 65 ŠTUHEC ANA SLADKI VRH 1998 3:49,34 802

10. 42 KOROŠEC ZALA 2. OŠ SL. BISTRICA 1997 3:52,04 781

11. 47 PODLESNIK LANA A. BESEDNJAKA 2000 4:03,16 695

12. 62 CONFIDENTI SARA B. ILICHA 1998 4:04,97 681

13. 43 VELEC URŠKA TABOR 1 1999 4:05,09 681

14. 53 MARKO KATARINA P. VORANCA MB 1997 4:09,00 647

15. 1 BAUKMAN TANIT R. ROBIČA 1998 4:16,12 601

16. 68 TERZIČ MARUŠA P. VORANCA MB 1998 4:17,52 592

17. 50 KRAJNČIČ TEJA R. ROBIČA 1998 4:22,96 555

18. 49 PODLESNIK HANA A. BESEDNJAKA 2000 4:32,29 494

19. 40 PITTNER DOROTEA A. BESEDNJAKA 2000 5:01,56 327

KARNER NUŠA B. ILICHA 2000 NN

VRHOVŠEK ANEJA S. KLAVORE 2000 NN

starejše učenke, višina

Uvr. Št.št. Priimek in ime Šola Letnik Rezultat Točke

1. TIŠLER VALERIJA SLADKI VRH 1997 1,40 877

2. BERIČ MALITA SVETA ANA 1998 1,30 783

3. HOZJAN LARISA R. ROBIČA 1998 1,30 783

4. HORVAT KLARA SLADKI VRH 1998 1,25 737

5. BAJEC NINA LARA R. ROBIČA 1997 1,25 737

6. MUNIŠIČ LAURA A. BESEDNJAKA 1999 1,20 690

7. MOHORKO KAJA 2. OŠ SL. BISTRICA 1997 1,20 690

8. HOLER PATRICIJA P. VORANCA MB 1997 1,15 645

8. GAZVODA URŠKA R. ROBIČA 1997 1,15 645

10. TRATNIK EVA A. BESEDNJAKA 1997 1,15 645

10. HRASTOVEC URŠA P. VORANCA MB 1998 1,15 645

10. BOLNER REBEKA SLADKI VRH 1998 1,15 645

13. MARČIČ ŠPELA 2. OŠ SL. BISTRICA 1998 1,15 645

14. GREGORINČIČ EVA TABOR 1 1997 1,10 599

15. ŠIJANEC LARA SVETA ANA 1999 1,10 599

16. GRBIĆ VIOLETA S. KLAVORE 1997 1,05 555

KRAMBERGER ZALA S. KLAVORE 1997 NR

GUSTINČIČ IVANA TABOR 1 2001 NR

PEHAR ALJA B. ILICHA 1997 NN

LOZINŠEK NINA A. BESEDNJAKA 1997 NN

SUPEJ ŠPELA B. ILICHA 1997 NN

DOMINIK URŠKA P. VORANCA MB 1997 NN

PINTARIČ ŽIVA TABOR 1 1997 NN

starejše učenke, daljina

Uvr. Št.št. Priimek in ime Šola Letnik Rezultat Točke

1. KRAŠEVAC URŠA 2. OŠ SL. BISTRICA 1997 5,15 1023

2. KOTNIK MAJA R. ROBIČA 1997 4,93 965

3. DOBAJ LARA P. VORANCA MB 1999 4,36 815

4. KOTNIK NINA R. ROBIČA 2000 4,32 804

5. ŠULIČ EVA TABOR 1 1997 4,29 796

6. LOVRENČIČ ANA 2. OŠ SL. BISTRICA 1998 4,10 747

7. KOVAČIČ MAŠA B. ILICHA 1997 4,05 734

8. VERČIČ MAŠA SLADKI VRH 1999 3,96 710

9. ARIFOVIĆ MINEJA SLADKI VRH 1997 3,91 697

10. TUKSER EVITA 2. OŠ SL. BISTRICA 1997 3,86 684

11. HORVAT KATJA P. VORANCA MB 1997 3,82 674

12. NIKL SARA SLADKI VRH 1997 3,68 638

13. KOVAČIČ PIJA B. ILICHA 2000 3,67 635

14. ZADRAVEC REBEKA SVETA ANA 3,58 612

15. BORKOVIČ NEŽA TABOR 1 1999 3,52 596

16. PESEK ANJA P. VORANCA MB 1997 3,48 586

17. AJDIĆ TADEJA TABOR 1 1998 3,47 584

18. KUNTIČ KADIČ HANA A. BESEDNJAKA 1998 3,36 555

19. KUMER LORENA S. KLAVORE 2000 3,20 514

20. VEBERIČ URŠKA S. KLAVORE 2000 2,96 453

21. BOŽNIK KAJA A. BESEDNJAKA 1998 2,93 446

FRAS KARMEN R. ROBIČA 1999 NN

ŠIREC KIM S. KLAVORE 2000 NN

JAMAR PATRICIJA A. BESEDNJAKA 1998 NN

starejše učenke, krogla

Uvr. Št.št. Priimek in ime Šola Letnik Rezultat Točke

1. KAPUN KATJA 2. OŠ SL. BISTRICA 1997 9,12 860

2. ŠEGA VIKTORIJA 2. OŠ SL. BISTRICA 1997 8,43 795

3. FEKONJA TJAŠA SLADKI VRH 1998 7,20 675

4. TOJKO NINA P. VORANCA MB 1998 6,89 643

5. OČKERL PATRICIJA SLADKI VRH 1998 6,64 617

6. VREČA ADELA SLADKI VRH 1999 6,55 608

7. LASNIK SANDRA R. ROBIČA 1998 6,41 593

8. BEČIROVIĆ LEJLA S. KLAVORE 1997 6,40 592

9. WEINGERL LAURA P. VORANCA MB 1998 6,36 588

10. KORŽE VANESA P. VORANCA MB 1998 6,25 576

11. ŠTURM SARA R. ROBIČA 1998 5,98 547

12. ŽUGEC BARBARA A. BESEDNJAKA 1998 5,76 524

13. KOŽELJ JULIJA TABOR 1 1998 5,62 508

14. BOŠNJAK ATENA A. BESEDNJAKA 1998 5,59 505

15. KREŠEVIČ HANA TABOR 1 1997 5,44 489

16. PAVALEC TJAŠA R. ROBIČA 1998 5,40 484

17. JAHJA MELISA S. KLAVORE 1997 4,97 436

18. OBROVNIK NINA A. BESEDNJAKA 1998 4,53 387

19. BRAČKO EVA S. KLAVORE 1997 3,94 318

GREGORINČIČ EVA TABOR 1 1999 NN

starejše učenke, vortex

Uvr. Št.št. Priimek in ime Šola Letnik Rezultat Točke

1. STANKO TJAŠA F.R.STANE 1997 53,20 1102

2. KACJAN MELISA B. ILICHA 1998 43,10 929

3. TROBAS TJAŠA S. KLAVORE 1997 41,84 906

4. TSIARENIA NASTASIYA OŠ SLIVNICA 1997 41,31 895

5. MARIN NELA B. ILICHA 2000 39,54 862

6. KOŠENINA MAJA B. ILICHA 1998 38,83 847

7. ZMAJLAJ ALBENITA 2. OŠ SL. BISTRICA 1998 37,45 820

8. ŽVAN KAJA TABOR 1 1999 37,44 820

9. PERKO SARA SVETA ANA 37,40 819

10. TRATNJEK NUŠA SLADKI VRH 1997 35,48 780

11. KOPŠE EVA R. ROBIČA 2000 34,97 770

12. GRUBIŠIČ ČABO BARBARA R. ROBIČA 1997 33,64 742

13. BISLIMAJ LEONORA 2. OŠ SL. BISTRICA 1998 33,62 742

14. BRBRE EVA 2. OŠ SL. BISTRICA 1998 33,58 741

15. HACIN MIŠA TABOR 1 1999 33,36 736

16. RAJZMAN SARA SLADKI VRH 1997 32,62 721

17. GOSTENČNIK ZOJA P. VORANCA MB 1998 32,06 709

18. RUMPF JANA A. BESEDNJAKA 1999 31,99 707

19. ŠEVEČEK KAJA A. BESEDNJAKA 1999 31,66 700

20. VERČKOVNIK MARUŠA SLADKI VRH 1997 30,75 680

21. ŽIŽEK ANJA P. VORANCA MB 1998 30,43 673

22. KADRIJA AJNUR P. VORANCA MB 1998 25,86 570

23. OMAN INES SVETA ANA 25,78 569

24. LEDINEK ŽANA A. BESEDNJAKA 1998 24,90 548

25. SLAVKOVIČ NEJA S. KLAVORE 1999 18,23 386

DOVNIK ZALA TABOR 1 1998 NN

STRIŽIČ PINEJA R. ROBIČA 1998 NN

EKIPNI REZULTATI

starejši učenci

1. TABOR 1 (TABOR 1) 12927

2. P. VORANCA MB (P. VORANCA MB) 12031

3. A. BESEDNJAKA (A. BESEDNJAKA) 11804

4. S. KLAVORE (S. KLAVORE) 10886

5. B. ILICHA (B. ILICHA) 9794

6. SVETA ANA (SVETA ANA) 9483

7. R. ROBIČA (R. ROBIČA) 9088

8. OŠ SLIVNICA (OŠ SLIVNICA) 2991

9. MAKS DURJAVA (MAKS DURJAVA) 928

starejše učenke

1. R. ROBIČA (R. ROBIČA) 12146

2. P. VORANCA MB (P. VORANCA MB) 11384

3. TABOR 1 (TABOR 1) 9075

4. A. BESEDNJAKA (A. BESEDNJAKA) 7489

5. B. ILICHA (B. ILICHA) 6708

6. S. KLAVORE (S. KLAVORE) 6696

7. SVETA ANA (SVETA ANA) 6459

8. JANKO PADEŽNIK (JANKO PADEŽNIK) 1172

9. F.R.STANE (F.R.STANE) 1102

10. SELNICA OB DRAVI (SELNICA OB DRAVI) 960

11. OŠ SLIVNICA (OŠ SLIVNICA) 895

ČESTITAMO!

ŠPORTNI PEDAGOG:

DŽINO IDŽOJTIČ

Za pravilno delovanje strani uporabljamo piškotke. Podrobne informacije..