VESLANJE PRI URAH ŠPORTNE VZGOJE

VESLANJE PRI URAH ŠPORTNE VZGOJEDa bi našim učencem in učenkam zagotovili čim bolj kvalitetno in pestro vadbo  pri urah športne vzgoje, smo v sodelovanju z veslaškim klubom DRAVSKE ELEKTRARNE MARIBOR pripravili teden veslanja.

Od ponedeljka naprej učenci in učenke od 6. do 9. razreda, pod vodstvom izkušenih trenerjev in športnima pedagogoma naše šole,  spoznavajo veslaški šport in vse njegove značilnosti, ki ugodno vplivajo na njihovo zdravje in skladen telesni razvoj. Preizkušajo se v veslanju na ergometru, ki zna biti zelo zanimivo, še posebej v zimskem času, ko ni možno veslati na vodi.

Organizirano je tudi tekmovanje v veslanju na 250 m, ki bo štelo za prvenstvo mariborskih osnovnih šol. Rezultate OŠBI-jevega osmerca  lahko pogledate TUKAJ . Rezultate po razredih pa na spletni strani: http://vkdem.si/VESLANJE PRI URAH ŠPORTNE VZGOJE

Za pravilno delovanje strani uporabljamo piškotke. Podrobne informacije..