OŠBI-JEVCI PODROČNI PODPRVAKI V MINI ODBOJKI

ekipa Odbojkarji naše šole nadaljujejo z odličnimi uvrstitvami v letošnji sezoni. Po tem, ko so 2. mesto na področnem tekmovanju osvojili že starejši in mlajši odbojkarji, so dosežek ponovili tudi najmlajši v priljubljeni "minici". Na tekmovanju, ki je potekalo v telovadnici naše šole, so visoko dvignili pokal po dveh zmagah in le enem porazu. Čestitamo fantom za odlično igro in se zahvaljujemo mladim zapisnikarjem za pomoč na tekmovanju!

REZULTATI:

OŠ Bojana Ilicha : OŠ bratov Polančičev  0:3

OŠ Dušana Flisa Hoče : OŠ Fram  1:2

OŠ Bojana Ilicha : OŠ Dušana Flisa Hoče  3:0

OŠ bratov Polančičev . OŠ Fram  3:0

OŠ Bojana Ilicha : OŠ Fram  3:0

OŠ bratov Polančičev : OŠ Dušana Flisa Hoče  3:0

KONČNI VRSTNI RED:

1. OŠ bratov Polančičev

2. OŠ BOJANA ILICHA

3. OŠ Dušana Flisa Hoče

4. OŠ Fram

EKIPA: Urban Hafner, Anej Repa, Jan Repa, Jakob Košir, Jakob Andric, Janik Kvas, Jan Ul, Žiga Strdin, Vito Verdnik.

TRENER: Peter Možič.

Za pravilno delovanje strani uporabljamo piškotke. Podrobne informacije..