odbojkamivkanaslZmagoviti niz odbojkarjev naše šole se ni ustavil niti v Zrkovcih, kjer je potekalo letošnje občinsko in področno prvenstvo v odbojki na mivki. Naši odbojkarji na mivki so v velikem slogu zmagali še na zadnjih dveh tekmovanjih v tem šolskem letu.
Prikazali so odlično igro ter premagali vse sodelujoče ekipe. S tem uspehom je naša ekipa osvojila 1. mesto na občinskem ter za tem še 1. mesto na področnem tekmovanju. Navedeni športni dosežek je še dodatno potrdil izjemne rezultate športnikov naše šole v tem šolskem letu.
Septembra bodo naši odbojkarji na mivki nadaljevali tekmovanje na državnem nivoju.

Uvrstitev - dečki: 1. mesto OŠ Bojana Ilicha
2. mesto OŠ Franceta Prešerna
3. mesto OŠ Hoče
4. mesto OŠ Fram

Ekipa dečkov: Liam Klinger – kapetan, Valentin Predan in Leon Predan.
Mentor: Džino Idžojtič

Čestitamo!

Več slik najdete v naši spletni galeriji tukaj.

Stran uporablja piškotke
Za pravilno delovanje strani uporabljamo piškotke