Začenjamo novo šolsko leto. Pred nami so novi izzivi, nova pričakovanja. Prepričan sem, da bomo v tem šolskem letu zadovoljni vsi učenci, starši in delavci šole. Mozaik uspešne šole je sestavljen iz mnogih kamenčkov in prav vsak je pomemben in neprecenljiv.

Želim, da vsi, ki se srečujemo v šoli, pripomoremo k temu, da bo naša šola prostor, kamor bomo radi prihajali, kjer se bomo počutili varne, kjer bomo nastale težave znali reševati s strpnim dialogom, ker znamo iskati dobro v ljudeh.

Trudil se bom, da bo v naši šoli konstruktivna kritika dobrodošla, neutemeljeno pa bo ostalo pred zaprtimi vrati.

Naj med nami živijo vrednote, ki so za nas najpomembnejše: spoštovanje, znanje,odgovornost, doslednost, sodelovanje, poštenost, pozitivno razmišljanje, ustvarjalnost …

S spoštljivimi medsebojnimi odnosi ustvarimo prijetno počutje za vse.

Vsem želim uspešno šolsko leto.

Štefan Muraus, ravnatelj
Pin It

Za pravilno delovanje strani uporabljamo piškotke. Podrobne informacije..